کلیپ تازه فیلم Saw X نیم نگاهی از این اثر ترسناک را به نمایش می‌گذارد

علی محمدپناه
۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - 15:00

به تازگی کلیپی از فیلم Saw X منتشر شده که مراحل ساخت این اثر و همچنین نیم نگاهی از درون آن را به نمایش می‌گذارد.

زمان زیادی تا اکران فیلم اره ۱۰ (Saw X) روی پرده سینماها باقی نمانده و حالا کلیپی برای این اثر منتشر شده است تا این فیلم ترسناک که دهمین فیلم در این فرنچایز به شمار می‌رود را بیشتر تبلیغ کند و این در حالی است که فروش بلیت برای این فیلم نیز شروع شده است.

در این کلیپ تازه منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، کارگردان دیوید گروترت به صحبت درباره این اثر سینمایی می‌پردازد. او اظهار داشته که یکی از اهدافی که آن‌ها در ساخت این اثر دنبال کردند، این است که بتوانند این فیلم را شبیه به فیلم‌های اولیه فرنچایز «اره» بسازند، به خصوص اینکه اتفاقات این فیلم بین فیلم اول و دوم این مجموعه جریان دارد.

در ادامه این ویدیو نیز تهیه‌کنندگان مارک بورک و اورن کولز بیان کردند که اتفاقات فیلم «اره ۱۰» تنها چند هفته پس از اتفاقات فیلم اول این فرنچایز جریان دارد و به همین خاطر نیز این اثر سینمایی باید مشابه فیلم ابتدایی این مجموعه باشد. این نیز چالشی برای فیلمبردار نیک متیوز به شمار می‌رود و به نظر می‌رسد که او به خوبی از پس این چالش برآمده است.

فیلم «اره ۱۰» قرار است در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کولایدر

DARKSIRENᕼᑌᑎTᗴᖇSepehrAminTSLA,,shDanialRanjbarzadehUNCLE ARTHURNiko_Blademarioمحمد حسین کریمیCharlie ChaplinMohamadrezaAHCAMIR 007Shark Gamermeysambرحمان : فسیل پرست

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید