بازی ‌Counter-Strike 2 احتمالا هفته آینده منتشر خواهند شد

رامتین فخرزاده
۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - 11:25

کمپانی ولو (Valve) با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی X، به احتمال انتشار Counter-Strike 2 در هفته آینده قوت داد.

حساب رسمی Counter-Strike در X از کاربران پرسید:

چهارشنبه آینده مشغول انجام چه کاری هستید؟

بازی Counter-Strike 2 قرار است تغییرات اساسی در هسته گیم‌پلی این اثر محبوب چندنفره، ایجاد کند. اوایل این ماه، ولو جزئیات بیشتری را در مورد Counter-Strike 2 فاش کرد، از جمله اینکه این بازی دارای قوانین رقابتی جدید و رتبه‌بندی مهارت خواهد بود به‌طوری که نمایش دقیقی از مهارت یک بازیکن به ما می‌دهد.

Counter-Strike 2 که در ماه مارس (فروردین) گذشته معرفی شد، شامل تغییرات زیادی در گیم‌پلی می‌شود؛ از جمله تبدیل دود پخش شده توسط نارنجک های دودزا، به اشیاء حجمی پویا که بازیکنان می‌توانند با آن‌ها تعامل داشته باشند. به عنوان مثال، بازیکنان می‌توانند سوراخ‌هایی را از طریق شلیک در دود ایجاد کنند یا حتی با استفاده از نارنجک دیگری، دود را به طور موقت از بین ببرند.

Counter-Strike 2 از زمان رونمایی رسمی، در حال آزمایش است و تسترها از میان تعداد زیادی از بازیکنان فعال Counter-Strike: Global Offensive انتخاب شده‌اند.

ZodiacS.j.dEzio (در شوک عظمت GTA VI)DanielBlack SwordsmanAlirezaSoheylJAlbert WeskerRoyalknightFinal seyedPotgmeysambLove GameIliyaارشیاکلاغسابقAhzek Ahriman (world eater )Pc Gamer (سهام دار سونی و ماکروسافت ترکیبی)هادی صفائیNiko_Blademore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید