مراحل ساخت بازی Marvel’s Spider-Man 2 به پایان رسید

محمد حسین کریمی
۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - 19:51

استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) دقایقی پیش در پلتفرم X اعلام کرد که مراحل توسعه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man 2 به پایان رسیده است.

تیم سازنده در این باره گفت:

ما گلد شدیم! بسیار هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم ساخت بازی SpiderMan2 پیش از عرضه در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳ به پایان رسیده است.

بر‌اساس گیم‌پلی‌های منتشر شده و کمی حدس و گمان‌، اینچنین به نظر می‌آید که بازی Marvel’s Spider-Man 2 قرار است تجربه بسیار پرمحتوا و جذابی باشد. اگرچه مدت زمان اتمام این بازی تقریباً با نسخه اول برابر است، اما با اضافه شدن مناطق بروکلین و کویینز برای ماجراجویی، نقشۀ آن در اندازه تقریباً دوبرابر شده است. شما همچنین می‌توانید هرجایی که هستید بین دو قهرمان خود یعنی پیتر پارکر (Peter Parker) و یا مایلز مورالز (Miles Morales) سوییچ کنید.

انجام برخی از مراحل یا ماموریت‌ها نیاز به مرد عنکبوتی خاص خود دارد، اما وقتی که با یکی از آن‌ها در حال بازی هستیم، قهرمان دیگر ما در حال انجام چه کاری است؟ طبق گفته جیمز هام (James Ham)، انیماتور استودیو اینسامنیاک گیمز، شما می‌توانید قهرمان دیگر را درحال گشت زدن در شهر یا حتی انجام کار‌های خاص و مبارزه با مجرمان نیویورک مشاهده کنید.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۸ مهر ۱۴۰۲ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۳) برای PS5 عرضه خواهد شد.

milad saamir_hoseinSpider_girlDota2Zodiacsmdجعبه‌ی Xیه گیمر سادهM.MTcactusMahyarThe last Godاوردک تک تک ورژن ۴.۳DARKSIRENLegend KillerFidoگوربه ماهیKieblackPARASITE EVE 2lul-bookmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید