سیستم مورد نیاز و پیشنهادی Assassin’s Creed Mirage مشخص شد

محمد حسین کریمی
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - 21:21

دقایقی پیش، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی Assassin’s Creed Mirage را به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که این عنوان از مانیتورهای اولترا-واید نیز پشتیبانی می‌کند.

با توجه به مشخصات اعلام شده، این اثر «۴۰ گیگابایت» حجم خواهد داشت. در ادامه، سیستم‌های مورد نیاز و پیشنهادی را مطالعه می‌کنید:

طبق اطلاعات رسمی منتشر شده از سوی یوبیسافت، اتمام بازی Assassin’s Creed Mirage تقریبا ۲۵ ساعت به طول خواهند انجامید، البته اگر به دنبال تکمیل تمام جنبه‌های بازی نباشید. تهیه‌کنندۀ بازی در این باره گفت:

ما در یوبیسافت تست‌های داخلی زیادی انجام می‌دهیم، این بخشی از فرآیند است. ما واقعاً می‌خواهیم تا حد امکان به بازیکنان نزدیک شویم، بنابراین می‌گوییم که میانگین آخرین زمان‌هایی که دریافت کردیم حدود ۲۰ تا ۲۳ ساعت بود. البته اگر بخواهید تمام چیزی که بازی به شما عرضه می‌کند را ببینید، حدودا تا ۳۰ ساعت نیز می‌تواند طول بکشد.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

ata.expressExtraterrestrialDanielcactus (GTA vi خداس)Spider-ManMincraftDARKSIRENv-alkalineS.j.dاوردک تک تک ورژن ۴.۳AMIR WAZOWSKI77عموی Jack Marstonsnowgirl1986 Old GamerWitcherWalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)ShayanFinal seyedSami 227more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید