صحبت‌های عوامل سازنده فیلم The Batman درباره طراحی ماشین بتمن

علی محمدپناه
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - 14:00
فیلم The Batman

طراحی متمایز ماشین بتمن در فیلم The Batman بسیار جالب بوده و حالا عوامل سازنده آن به صحبت در این رابطه پرداختند.

فیلم بتمن (The Batman) در سال ۲۰۲۲ میلادی اکران شد و توانست فصل تازه‌ای را برای شخصیت شوالیه تاریکی در دنیای سینما آغاز کند. سکان نویسندگی و کارگردانی این اثر را مت ریوز در دست داشته بود و نقش اصلی آن را رابرت پتینسون بازی کرده بود.

سازندگان فیلم «بتمن» تصمیم گرفتند تا رویکردی متفاوت و ساده‌تر را نسبت به این فرنچایز در پیش بگیرند و همین نیز سبب شده تا آن‎‌ها به شدت روی طراحی موارد مختلف از جمله بت‌موبیل کار کنند. به تازگی مت ریوز، رابرت پتینسون و دیگر عوامل سازنده فیلم «بتمن» به صحبت درباره طراحی متمایز این ماشین پرداختند.

تهیه‌کننده دیلن کلارک تأیید کرده که آن‌ها به دنبال آن بودند تا ظاهر ماشین بالغ و معتبر باشد و این موضوع به بیننده القا شود که خود بتمن این ماشین را ساخته است. رابرت پتینسون نیز اظهار داشته که ظاهر ماشین نباید بیگانه محور یا با تکنولوژی‌های فوق پیشرفته به نظر می‌رسید و باید به شکلی می‌بود که به نظر برسد بروس وین خودش این ماشین را در زیرزمین ساخته است.

در این مقطع، بروس وین اصلا اهمیتی به ثروت زیادش و همچنین صنایع وین نمی‌دهد و از همین رو نیز ظاهر ماشین باید به گونه‌ای می‌بود که بازتاب‌کننده این تفکر بروس وین باشد. به دنبال موفقیت فیلم اول، کمپانی برادران وارنر ساخت فیلم The Batman Part 2 را تایید کرده است.

منبع: cbr

DARKSIRENessi007(شاه غاز ها) Mr Gooseققنوس آسمانToxic lifeVisible gamer manPop_StarHELLO.BROTHERv-alkalineNoobMHNmeysambآریا حمیدیانEAGAMER

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید