جدیدترین تله جیگساو در کلیپ تازه فیلم Saw X

علی محمدپناه
۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - 11:04
فیلم Saw X

به تازگی اولین کلیپ از فیلم Saw X منتشر شده است که جدیدترین تله جیگساو را به نمایش در می‌آورد.

کمتر از دو هفته دیگر تا اکران فیلم اره ۱۰ (Saw X) روی پرده سینماها باقی مانده، فیلمی که دهمین فیلم از این فرنچایز ترسناک به شمار می‌رود. این اثر تازه بار دیگر شخصیت اصلی این فرنچایز یعنی جان کریمر را باز گردانده و حالا نیز کمپانی لاینزگیت کلیپی از آن منتشر کرده است.

در این کلیپ تازه منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، تله مرگبار و خوفناکی به نمایش گذاشته می‌شود که برای اولین بار در این اثر سینمایی به کار گرفته خواهد شد. در این تله، قربانی روی یک صندلی بسته شده و روی چشمانشی نیز ماسکی قرار دارد که متصل به لوله‌هایی دراز است، درست همانند همان چیزی که در اولین پوستر فیلم «اره ۱۰» به نمایش گذاشته شده بود.

در ادامه صدای ضبط شده جیگساو بیان می‌کند که این فرد متصدی بیمارستان است و احتمالا همان فردی است که از کریمر و دیگران کلاهبرداری کرده است. در ادامه این کلیپ نیز مکانیزم کلی تله به نمایش گذاشته می‌شود. اتفاقات فیلم «اره ۱۰» بین فیلم اول و دوم این مجموعه جریان دارد که در آن، جان کریمر همچنان زنده است اما این در حالی است که او سعی دارد تا با سرطان کشنده خودش مبارزه کند.

او که مصمم است تا از این وضعیت وخیم جان سالم به در ببرد، به بیمارستانی در نزدیکی مرز مکزیک می‌رود که در آنجا، یک فرآیند آزمایشی برای درمان سرطان وجود دارد و این همان چیزی است که جان کریمر می‌خواهد. با این حال، او متوجه می‌شود که این فرآیند یک کلاهبرداری است تا از افراد آسیب‌پذیر سوء استفاده کنند. همین نیز سبب می‌شود تا او بار دیگر وارد عمل شود و تله‌های مرگبارش را به کار بگیرد.

فیلم «اره ۱۰» در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

GidoraDARKSIRENAminTSLGBJoel MorganStarfieldJavad.Starسهند نظریMohamadrezaunitedNiko_BlademeysambDanialRanjbarzadehv-alkaline

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید