فصل دوم Wednesday طرفدارانش را به وجد خواهد آورد

ایلیا عسگری
۲۳ شهریور ۱۴۰۲ - 15:00

مجموعه تلویزیونی Wednesday ساخته کمپانی نتفلیکس موفقیتی غیرمنتظره را رقم زد که انتظار برای پخش فصل دوم آن شدیداً افزایش پیدا کرده است.

همکاری جنا اورتگا و تیم برتون برای تولید اقتباسی متفاوت از داستان‌های خانواده آدامز سبب شد تا شاهد ساخت و پخش مجموعه تلویزیونی Wednesday (چهارشنبه) از سوی سرویس استریم نتفلیکس باشیم که در کمال شگفتی، نه تنها رکورد تعداد بینندگان قابل توجهی را به Eبت سراند، بلکه سبب شد تا جنا اورتگا به یکی از ستارگان نسل جوان هالیوود تبدیل شود که در کنار فیلم‌های جدید فرنچایز جیغ، حسابی در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

یکی از خواسته‌های طرفداران Wednesday تمرکز بیشتر حول محور خانواده آدامز و نمایش اعضای بیشتری از آن‌ها بود که در فصل نخست چندان مورد توجه قرار نگرفته بودند. مسئله‌ای که واکنش طراح لباس این مجموعه یعنی کولین اتوود را به همراه داشته و اعلام نموده که در فصل دوم شاهد پرداختن به خواسته طرفداران خواهیم بود.

در فصل دوم Wednesday شاهد حضور شخصیت‌های مهمی از خانواده از در عمارت مجللشان هستیم که لباس‌های متنوع و گوناگونی را بر تن خواهند داشت.

صحبت‌های او نشان دهنده تمرکز بیشتر حول محور خانواده آدامز بوده که حتی می‌توانیم بیش از پیش با والدین چهارشنبه نیز آشنا شویم. عمارت خانواده آدامز نیز یکی از المان‌های مهم این فرنچایز می‌باشد که در فصل نخست Wednesday تنها در سکانس‌های معدودی شاهد آن بودیم که این رویه در فصل دوم تغییر خواهد کرد تا طرفداران را به وجد بیاورد.

با توجه به ادامه اعتصابات پر سر و صدای هالیوود هنوز هیچ تاریخ پخشی برای فصل دوم مجموعه تلویزیونی Wednesday از سوی کمپانی نتفلیکس اعلام نشده است.

منبع: CBR

MoojyManaCameraManRaidenTentaclesچه ناگواراArmageddonar30.ebadiHaj_Hossein¶DIAMOND¶SirAmirMR.NULLcactusدکتر استرنجGrandmaster Hasashiمحمد مهدیDARKSIRENᏁᎥᎷᏗ ᏕᏂᏗᎷᏕamirstalkerسیروس خطر ((?sobhan? سابق))more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید