ویدیو اختصاصی؛ حقایقی جالب از فیلم Oppenheimer

علی محمدپناه
۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - 18:00
ویدیو اختصاصی؛ حقایقی جالب از فیلم Oppenheimer

فیلم Oppenheimer جدیدترین ساخته کریستوفر نولان به شمار می‌رود که توانسته به اثری بسیار موفق و جذاب تبدیل شود.

کریستوفر نولان از جمله فیلمسازان برجسته و توانمند دنیای سینما به شمار می‌رود که آثارش همیشه مورد توجه مخاطبان زیادی قرار می‌گیرند و جدیدترین فیلم وی یعنی فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer) نیز همین گونه بوده و در گیشه عملکرد بسیار خوبی داشته است.

فیلم «اوپنهایمر» اثری بیوگرافی از زندگی و حرفه جی رابرت اوپنهایمر است که علاوه بر در عملکرد بسیار خوب در گیشه توانسته تحسین مخاطبان و منتقدان را نیز به دست بیاورد. این اولین فیلم بیوگرافی کریستوفر نولان به شمار می‌رود که نکات و حقایق جالبی در مورد آن وجود دارد. در این ویدیوی اختصاصی به بررسی این حقایق و نکات پرداخته شده است. همراه با ما باشید.

علی غروبیDARKSIRENSpider-ManA.M.GAMERmeysambJoel MorganJavad.StarNiko_BladeEdgar456StalkerGGNoob

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Noob گفت:

  پرده ایش رو دیدم پیام فیلم : هایمر را تصدیق کن

  StalkerH11Hmeysambکفتر گیمینگZabi𝔸𝕣𝕚𝕒 ℍ𝕒𝕞𝕚𝕕𝕚𝕒𝕟
 • saeed rahimi گفت:

  نولان لعنتی ،نولان جذاب ،نولان خلاق

  Grandmaster HasashiKRATOS THE GREAT
 • Savage گفت:

  نمی بینم تا اسپویل نشم 😅😅😅

  KRATOS THE GREATNoob
 • H11H گفت:

  کسی میدونه چه تاریخی وب دی الش میاد حدودا؟؟؟

  Noob
  • esmaaiel_63 گفت:

   هنوز هیچ تاریخ رسمی برای انتشاره نسخه های خانگی این فیلم اعلام نشده. تو هیچ سایت معتبری هم چیزی ذکر نشده. ولی پیش بینی شده که در ماه اکتبر نسخه های خانگیش منتشر بشن.

   به نقل از یه سایت داخلی:
   “نسخه دیجیتال فیلم Oppenheimer حداقل تا اواخر ماه اکتبر (آبان ۱۴۰۲) منتشر نخواهد شد”
   “گویا نسخه‌های ۴K و بلوری رسمی فیلم سینمایی اپنهایمر در تاریخ ۲۱ نوامبر (سه‌شنبه، ۳۰ آبان) از راه می‌رسند. بااین‌حال انتظار می‌رود که نسخه Web-DL چند هفته زودتر برای دانلود در اینترنت قرار بگیرد.”

   Noob
 • شایعه شده میخوان باربنهایمر بسازن
  واقعا میخوان همچین کاریو بکنن ؟
  جای کریستوفر نولان باشم میرم از برج خلیفه خودمو پرت میکنم پایین
  این چه وضعیه آخه ؟ 😂

  Grandmaster HasashiNoob
 • united گفت:

  مجبورم تا خود فیلم رو ندیدم ویدیو رو نبینم

 • اتو هان
  فریتس اشتراسمان
  ورنر هایزنبرگ
  پدران انرژی هسته ای و بمب اتم

 • ershad_1380 گفت:

  فیلم روایت داستان و تاریخ از زبان آمریکاست و تحریف شده است . نتیجه و عاقبت اعتماد به سیستم فاسدو ظالم آمریکا که الحق لقب شیطان بزرگ اسم مناسبی برای اوست . آمریکایی ها و در راس آنها یهودی های صهیونیسم که حضرت عیسی را قبول نداشتند و هنوز هم قبول ندارند و قاتل او بودند ، همش تلاش داشتند زودتر از ابرمرد تاریخ (هیتلر ) بمب اتم را بسازند . ولی واقعیت را نمی گویند که این دانشمندان آلمانی بودند که علم اینکار را داشتند . بعدها ناسا را هم همین دانشمندان اسیر شده المانی برای آمریکا ساختند و همین المانی های هیتلریبودند که در امریکا آپولو هوا کردند . هیتلر ابر مرد تاریخ به درستی فساد قوم یهود را تشخیص داده بود و در صدد ریشه کن کردن این غده سرطانی از دنیا بود . ( نسل کشی هیتلر دروغ محض است هلوکاستی وجود نداشت فقط مظلوم نمایی قوم یهود بود ) جنگ دوم جهانی تمام شده بود هیتلر خودکشی کرده بود ژاپن در جنگ شکست خورده بود ولی آمریکایی ها ول کن موضوع نبودند . دنبال این بودند که جنگ را کش بدهند تا مراحل ساخت بمب اتم تمام بشود و آنرا در جنگ امتحان کنند و به دنیا بگویند ما ابر قدرت جهان شده ایم . پس به ژاپن حمله می کردند و می گفتند ژاپن باید دست بسته تسلیم آمریکا بشود و بمب اتم را هم در ژاپن زدند تا انتقام حمله به آمریکا را از ژاپن بگیرند و درس عبرت برای جهان درست کنند . چون تنها کشوری که در جنگ جهانی دوم ابتدا خلیج آمریکا را زد ژاپن بود . البته ژاپن فریب انگلیس مکار را خورد و کاری کرد که انگلیس می خواست یعنی باز کردن پای آمریکا از یک قاره دور به جنگ اروپا و جنگ جهانی دوم علیه هیتلر که برگ برنده انگلیس علیه هیتلر بود . اما انگلیس هم اشتباه کرد که اژدهای خفته را بیدار کرد و یک ابرقدرت جدید نره خر را برای خودش و جهان شاخ کرد .چون در جنگ جهانی دوم شهر های آمریکا بمباران نشد و هیچ آسیبی ندید بنزین هیچ هواپیمایی تا شهرهای آمریکا نمی رسید ولی اروپا با خاک یکسان شده بود . تا زمانی که این دانشمند در حال تحقیق و مشغول ساخت بمب اتم بود در ظاهر هیچ مشکلی نداشت ولی بعدها چون علیه ساخت بمب اتمی قوی تر و بمب هیدروژنی مخالفت کرد و ایستادگی کرد بهش تهمت کمونیست بودن و جاسوس استالین بودن زدند و راحت گذاشتنش کنار . معشوقه اش را هم برای زهر چشم کشتند و ترور کردند بدون آنکه قاتل او پیدا بشود و گفتند خودکشی کرده است . اوپنهایمر در نهایت در تنهایی و بدنامی فوت کرد .

 • پین هد گفت:

  نولان فیلم خوبی رو در ژانر بیوگرافی ساخته