تریلری از گیم پلی عنوان The Evil Within منتشر شد

۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۲

بازی The Evil Within آنقدر معروف و شناخته شده می باشد که دیگر نیازی به توضیح نیست . ساخته ی شنیجی میکامی امروز نمایش و تریلری کوتاه و البته دزدی شده از خود منتشر کرده است که بخش هایی از گیم پلی را نشان می دهد . برای مشاهده و البته دانلود این تریلر به ادامه ی پست مراجعه کنید .

یکی از بازی هایی که امسال تایید شد و تقریبا اکثر بازیباز ها را شوکه کرد عنوان و ساخته ی دستان شینجی میکامی یعنی ” شیطان درون ” یا THE EVIL WITHIN می باشد که به گفته و روایتی می خواهد سبک تقریبا مرده ی survival horror را زنده کند . بازی حول شخصتی به نام Sebastian می گذرد و گیم پلی ای خاص را نمایش می دهد که در کمتر عنوانی تکرار شده است . با این حال از گزافه گویی پرهیز می کنم و ضمن دعوت به دیدن تریلر از شما می خواهم که برای مشاهده اطلاعات و البته اولین نگاه این بازی به ” یک فنجان ترس ” به قلم عماد عامری مراجعه کنید .

لازم به ذکر است که این تریلر با یک دوربین از نمایشر به صورت دزدی منتشر شده است و هنوز کیفیت خوبی از این تریلر در دسترس نیست .

[jwplayer mediaid=”97326″]

دانلود تریلر 

tew_triple_red_jpg_1400x0_q85

عنوان The Evil Within که یک عنوان در ژانر survival horror است ، در سال ۲۰۱۴ و در تاریخی نا معلوم، برای پلتفرم های xbox 360 , PC و PS3 و همچنین کنسول های نسل بعد ، عرضه خواهد شد .

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید