شایعه: اطلاعات فاش شده از GTA 6 به سیستم رابطه عاشقانه میان شخصیت‌های اصلی اشاره دارد

علیرضا محمدی
۵ شهریور ۱۴۰۲ - 00:57

به تازگی، اطلاعات قابل توجه‌ای در رابطه با سیستم و گزینه‌های مربوط به روابط عاشقانه‌ی موجود در بازی GTA 6 فاش شده است. با ما همراه باشید.

گزینه‌های عاشقانه اغلب با عناوین نقش آفرینی مرتبط هستند، با این حال گزینه‌های رومانتیکِ سبک، طی سال‌ها در ژانرهای مختلف نفوذ کرده‌اند. این در حالی است که راکستار گیمز (Rockstar Games) تاکنون در رابطه با این مکانیک کم‌کاری کرده است.

جدیدترین محصولات راکستار، یعنی GTA 5 و Red Dead Redemption 2 از این مکانیک استفاده نمی‌کنند، اما به نظر می‌رسد که شرکت، بار دیگر در حال بررسی مکانیک مذکور است، این بار از طریق دو قهرمان GTA 6 که یکی از آن‌ها مرد و دیگری زن خواهد بود.

همانطور که احتمالاً به خاطر دارید، سال گذشته اطلاعات بسیار اولیه‌ای از GTA 6 به بیرون درز کرد. این یک افشاگری بزرگ بود و تمام رسانه‌های گیمینگ را به خود اختصاص داد. آن مدارک اغلب از اینترنت پاک شده‌اند، اما جزئیاتشان همچنان به بیرون درز پیدا می‌کند.

یک افشاگر در صفحه ردیت GTA 6 ادعا کرده نوشته‌هایی وجود دارند که به نوعی، سیستم عاشقانه به کار رفته بین قهرمانان مذکور، یعنی جیسون (Jason) و لوسیا (Lucia) را برملا می‌سازند. طبق گفته‌های این شخص، بازیکنان می‌توانند بر روی این سیستم تاثیر بسزایی بگذارند که به نوبۀ خود روی بخش‌های دیگر بازی نیز تاثیر خواهد گذاشت.

نوشته‌های فاش شده نشان می‌دهند که می‌توانید یک رابطه منفعل یا عاشقانه با یکدیگر داشته باشید، جیسون و لوسیا احتمالاً مجبور نخواهند بود با هم باشند، همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد.

ماموریت‌های خاصی وجود دارند که با رابطه‌ای سرد، واقع‌گرایانه و یا عاشقانه بین این دو شخصیت تکمیل خواهند شد. همین مسئله به شدت نشان می‌دهد که اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید، نیازی به رابطه‌ای عاشقانه بین این دو نخواهد بود.

اگر این موضوع صحت داشته باشد، احتمالاً با یکی از مکانیک‌های اصلی بازی طرف هستیم که می‌تواند تاثیر بسزایی بر داستان و پایان گیم‌پلی بگذارد. گفته شده که این ویژگی ممکن است قبل از انتشار بازی حذف گردد؛ Red Dead Redemption 2 نیز به طور قابل توجهی محتوای حذف شده داشت، از جمله محتوایی که به بررسی روابط عاشقانه در بازی می‌پرداخت.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: Comicbook.com

milad saHaj_HosseinGrandmaster Hasashiمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)گربه خانDanielred-eyed Banished KnightAnimalscactusGidoraخستهمحمدامین حیدریAlbert WeskerCameraManجان قمارباز77StarfieldGBAMIRALI MORGAN ❌☠ با شاتگان طلایی اومدم هیتر ها و ترول ها رو بترکونم ☠❌شادمن 3more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید