بلیزارد هم در gamescom 2013 کنفرانس خواهد داشت!

۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۲

این طور که پیداست داغی و حال و هوای جذاب gamescom 2013 به اطلاعات تکمیلی بازی ها و کنسول های نسل بعد محدود نمی شود و کمپانی بزرگ بلیزارد قصد دارد تا روز 21 آگوست، (به شمسی: 30 مرداد) در این فستیوال یک کنفرانس را برقرار کند اما محوریت و موضوع این کنفرانس چه خواهد بود، هیچ کسی نمی داند.

شرکت Blizzard Entertainment در مراسم gamescom 2013 در شهر کلن آلمان در روز 21 آگوست و ساعت 11:30 ظهر، یک کنفرانس خواهد داشت اما هنوز هیچ اطلاعاتی از موضوع مورد بحث و بیان در این کنفرانس در دسترس نیست. همان طور که می دانید این شرکت یک ماه دیگر بازی Diablo III را برای دو کنسول PS3 و X360 عرضه خواهد کرد و در سال 2014، همین بازی را به سوی PS4 روانه خواهد کرد. به علاوه چند ماه پیش بلیزارد اعلام کرد که پروژه ی بزرگ آن ها فعلا با اسم رمز Titan مراحل ساخت را رو به جلو خواهد برد و تا سال 2016 منتشر خواهد شد. علاوه بر این ها، IGN تصویری از تیزر فیلم World of Warcraft را منتشر کرده که می توانید این تصویر را به همراه جزئیات بیشتر، از اینجا مشاهده و مطالعه کنید.

احتمالات بر آن است که با معرفی یک World of Warcraft دیگر باری دیگر نام این بازی بر سر زبان ها باشد. شاید هم Titan، یک World of WarCraft باشد.

این تمام احتمالات در مورد این کنفرانس غیر منتظره بود و امیدوارم هر چه زود تر شرکت بلیزارد از برنامه هایش برای این فستیوال عظیم، پرده برداری کند.

لازم به ذکر است که مراسم gamescom 2013 از تاریخ 20 آگوست (به شمسی: 29 مرداد) در شهر کلن کشور آلمان برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید