گیفت کارت
گیفت کارت

Aisha Tyler در بازی Watch Dogs حضور دارد + تریلر

۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۰

Aisha Tyler مجری کنفرانس E3 2012 شرکت یوبیسافت و همچنین کمدین آمریکایی به عنوان یکی از NPC ها در بازی Watch Dogs حضور دارد . یوبیسافت امروز حضور تایلر را اعلام و یک تریلر هم از آن منتشر کرد که در ادامه می توانید مشاهده و دانلود کنید .

تایلر در سال 2012 در نمایشگاه و کنفرانس پر شور یوبیسافت مجری بود و علاوه بر این در عرصه ی گیم فعالیت های دیگری هم داشته است . از جمله ی آن ها می توان به بازی در نقش Commander Walker در بازی Gears of War 3 و همچنین یکی از شخصیت های بازی Halo 3 نام برد . اما سومین حضور او در عرصه ی گیم را شرکت یوبیسافت بر عهده دارد و از او به عنوان یکی از میلیون ها شخصیت موجود در بازی Watch Dogs رونمایی کرد .

علاوه بر این یوبیسافت حتی تریلری را هم منتشر کرده است که در آن تایلر در حال قدم زدن در خیابان ها است . در این تریلر ناگهان آیدن با تایلر رو به رو می شود و سپس به دنبال وی میرود اما در نهایت تایلر با یک ماشین حمل زباله تصادف می کند و کشته می شود ( یعنی به قتل می رسد ! ) . در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده و دانلود کنید .

[jwplayer mediaid=”96076″]

دانلود تریلر با کیفیت بالا – حجم : 9 مگابایت

بازی Watch Dogs برای پلتفرم های PlayStation 3 , Xbox 360 , Wii U و PC در تاریخ 19 نوامبر 2013 منتشر می شود و همچنین برای کنسول های نسل بعد یعنی Xbox One  و PlayStation 4 ، بعد از عرضه ی کنسول ها منتشر خواهد شد .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید