ویدیوی جدید Assassin’s Creed Mirage به کاراکتر بسیم و مبارزات می‌پردازد

محمد حسین کریمی
۱۷ تیر ۱۴۰۲ - 10:11

یوبیسافت ویدیوی Deep Dive جدیدی را از بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Mirage به اشتراک گذاشته است که به کاراکتر بسیم، مبارزات، پیش‌زمینه‌های داستانی و طراحی بصری اختصاص دارد.

بسیم در عنوان Mirage پروتاگونیستی خواهد بود که در طول داستان، از یک سارق به یک استاد اساسین تبدیل می‌شود و خود را به عنوان یکی از کشنده‌ترین قاتلان مطرح می‌سازد. Assassin’s Creed Mirage دوازده سال پیش از Valhalla و در شهر انبار، در نزدیک بغداد، روایت می‌شود. تیم سازندۀ بازی، رویکردی مشابه با نسخه‌های ابتدایی را برای شخصیت‌پردازی کاراکتر اصلی پیش گرفته است که باعث می‌شود Mirage روی روایت تمرکز ویژه‌تری داشته باشد.

همچنین، پیش‌روی در بازی Assassin’s Creed بر پایۀ XP رخ نمی‌دهد. با یک اثر خطی روبه‌رو هستیم که با پیش‌روی در داستان و ماموریت‌های جانبی، بسیم قدرتمندتر شده و ابزار بیشتری به دست می‌‌آورد. بسیم می‌تواند ابزار در دسترس خود را آپگرید و رویکردهای جدیدی را در قتل اهداف خود اتخاذ کند.

از سوی دیگر، بازی شامل سیستم مبارزات جدیدی می‌شود و انیمیشن‌های تازۀ زیادی برای روان بودن آن ظبط شده‌اند. سلاح‌های اصلی بسیم یک خنجر و شمشیر هستند و او می‌تواند زمان را آهسته کند تا به صورت زنجیروار چندین هدف را از پیش روی خود بردارد.

شما در ادامه ویدیوی منتشر شده را مشاهده می‌کنید:

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۲ (۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

milad saولگرد اوسکلSTDARKSIRENcactus (GTA vi خداس)SoheylJعموی Jack MarstonA SlashStanley KubrickWalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)Ashen undead the bearerاوردک تک تک ورژن ۴.۳Behzad zargaryهیولا (زنده باد هدَفِ والا 🥷)𝗔𝗿𝗶𝗮 𝗛𝗮𝗺𝗶𝗱𝗶𝗮𝗻AQUARIUSmeysambKratosCameraManPersian Kingmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید