حضور سازندگان و بازیگران Marvel’s Spider-Man 2 در کامیک کان تأیید شد

امیرعلی قربان‌پور
۱۶ تیر ۱۴۰۲ - 11:16

با اعلام رسمی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، سازندگان و بازیگران Marvel’s Spider-Man 2 در رویداد کامیک کان سن دیگو (San Diego Comic-Con) حضور خواهند داشت.

هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه افرادی قرار است اطلاعاتی جدید را از این بازی ارائه دهند، اما هوادارنی که قصد شرکت در میزگرد مخصوص بازی را دارند، باید روز پنجشنبه ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۳ (۲۹ تیر ۱۴۰۲) در سالن H کامیک کان حضور پیدا کنند.

توییت اینسامنیاک گیمز در این باره به شرح زیر است:

وقت سیمبیوتی شدن است! از اینکه می‌توانیم خبر حضور Marvel’s Spider-Man 2 در کامیک کان سن دیگو ۲۰۲۳ را اعلام کنیم، هیجان‌زده‌ایم. به میزگرد «روابط سیمبیوتی» ما با حضور اعضای اینسامنیاک و بازیگران بازی که روز پنجشنبه روز پنجشنبه ۲۰ ژوئیه در سالن H برگزار می‌شود، بپیوندید.

اینسامنیاک گیمز

حضور گروه سازنده در کامیک کان حتی برای افرادی که نمی‌توانند به سن دیگو بروند هم جذاب خواهد بود، زیرا هر سال اطلاعات و اخبار جدید و مهمی از عناوین مختلف در این مراسم منتشر می‌شود. امکان نمایش تریلری جدید از گیمپلی و مشخص شدن جزئیات داستان بازی نیز در این رویداد که تنها دو هفته به برگزاری‌اش باقی مانده است، وجود دارد.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۸ مهر ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.

Mr bahalmilad saRoyalknightPro gamerاوردک تک تک ورژن ۴.۳𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸ققنوس آسمانABDVDMax22KratosWolfmeysambTahaicFrom AshesSpider-ManS Ghost of Spartaداداشیه جان مارسونEzio (در شوک عظمت GTA VI)🤘Mohsenj74The Legend of Link

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید