تخفیف کنسول‌ PS5 در سراسر اروپا؛ آماده معرفی مدل جدید باشیم؟

علیرضا محمدی
۱۴ تیر ۱۴۰۲ - 06:57

کنسول‌های PS5 در سراسر اروپا تخفیف خورده‌اند، این مطلب منجر به این گمانه‌زنی می‌شود که PS5 اسلیم (یا PS5 با درایو دیسک جداشدنی)، در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

مدتی است که شایعاتی در مورد یک مدل اصلاح شده به گوش می‌رسد، اما سونی وجود آن را تایید نکرده است.

آنچه تاکنون در مورد PS5 جدید می‌دانیم:

در سایت ResetEra (از طریق PushSquare)، کاربران گزارش داده‌اند که PS5 در بریتانیا، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، رومانی و تعدادی دیگر از کشورها تخفیف داشته. یک کاربر برزیلی گزارش می‌دهد که PS5 در برزیل نیز تخفیف خورده است. به طور گسترده‌ای فرض بر این است که سونی در حال پاک کردن موجودی در راستای ایجاد فضا برای مدل جدید است.

PS5 Slim (یا هر آنچه که نامیده می‌شود) اولین بار توسط منبع داخلی شناخته شده، یعنی تام هندرسون (Tom Henderson)، فاش شد. او ادعا می‌کرد تنها تغییر عمده، یک درایو دیسک جداشدنی خواهد بود که کنسول را باریک‌تر و سبک‌تر از مدل پایه می‌کند.

اخیراً گزارش شده که درایو دیسک جداشدنی با نسخه دیجیتال PS5 سازگار نخواهد بود؛ با این حال، ممکن است این موضوع تغییر کند.

مایکروسافت در نبرد اخیر دادگاه خود با کمیسیون تجارت فدرال نیز ادعا کرد که انتظار می‌رود PS5 اصلاح‌شده در سال ۲۰۲۳ عرضه شود.

اگر گزارش هندرسون درست باشد، احتمالاً در آینده‌ای نزدیک شاهد به حقیقت پیوستن آن خواهیم بود.

منبع: PlayStation LifeStyle

Venom 🗿milad saMr bahalEzio (در شوک عظمت GTA VI)The last Elden ringخستهSepehrARMY.PS𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸Sina7294v-alkalineRest_In_PeaceAli_pxlul-bookRoyalknightTrash boatHadesAlbert Weskerrezapc9butcher of blavikenmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید