Beyond Good & Evil2 بر اساس بازی قبلی ساخته خواهد شد

۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۹

Michel Ancel یکی از گسترش دهندگان شرکت یوبیسافت خاطر نشان کرده است که Beyond God&Evil2 براساس بازی اصلی این عنوان گسترش خواهد یافت.در ادامه میتوانید قسمتهایی از مصاحبه ی ایشان با وبسایت EuroGamer را مشاهده فرمایید.

به مانند سنتهای گذشته ی یوبیسافت بازی هنوز به طور رسمی تایید نشده است اما Ubisoft Montpellier ایده های این بازی را در سر می پروراند. آقای  Michel Ancel  در مصاحبه با وبسایت EuroGamer اعلام کرده است:

ما باید تیم خود را تشکیل دهیم و ایده هایی که میخواهیم برروی آنها کار کنیم را بدست بیاوریم.من فعلا نمیخواهم چیزی بگویم که در آینده مردم از ما ناامید بشوند.
ما تا به امروز کارهای زیادی را انجام داده ایم,وحالا آنها را باید کنار هم بگذاریم و بازی را بسازیم.اگر بخواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما بگذاریم سال آینده این اتفاق خواهد افتاد,آن هم درباره ی اینکه ما بازی را در دست ساخت داریم.اما خیلی از کسانی که در یوبیسافت کار میکنند بسیار علاقه مند به ساخت این بازی هستند.

در گذشته زمانش نبود که مابر روی این پروژه کار کنیم.این پروژه ای جاه طلبانه بود.اما صادقانه این بازی ای است که ما امروز میخواهیم آن را بسازیم.پس امروز که ما تیم مناسب و ابزار مناسب برای اینکار را داریم,بسیار زمانی خوبی برای انجام دادن این کار است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید