اعلام گزینه‌های نهایی برای ایفای نقش دو چهره در فیلم The Batman 2

ایلیا عسگری
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - 13:03

۲ بازیگر برای بر عهده گرفتن نقش دو چهره در فیلم The Batman 2 به عنوان گزینه‌های نهایی در نظر گرفته شده‌اند.

یکی از آثار مورد انتظار ژانر ابرقهرمانی سینما، فیلم The Batman Part II (بتمن بخش دوم) می‌باشد که توسط مت ریوز نویسندگی و کارگردانی خواهد شد. دنباله‌ای بر فیلم موفق و پرفروش سال ۲۰۲۲ که متاسفانه به سبب اعتصاب نویسندگان و فیلم‌نامه‌نویسان هالیوودی، پروسه تولید آن به مشکل جدی برخورده و فعلاً ساخت آن متوقف شده است.

با وجود آن که پروسه تولید دنباله فیلم بتمن با هنرنمایی رابرت پتینسون به مشکل برخورد کرده ولی در پادکست جدید جف اسنایدر اطلاعات جدید و جذابی از آن در دسترس مخاطبین قرار گرفته که حول محور بازیگر دو چهره/هاروی دنت جریان دارد.

طبق صحبت‌های مطرح شده در این پادکست، گزینه‌های نهایی برای ایفای این نقش انتخاب شده‌اند و بازیگران مشهور و محبوب سینما یعنی جوئل اجرتون و جاش هارتنت به عنوان کاندیداهای نهایی شناخته می‌شوند.

مت ریوز در کنار باقی عوامل پشت صحنه و تهیه‌کنندگان در حال بررسی شرایط بوده تا یکی از این ۲ را برای چنین نقش مهمی از کمیک‌های دی‌سی انتخاب نمایند. البته که به مانند همیشه، هر یک از این ۲ در آغاز داستان به عنوان حامی عدالت یعنی هاروی دنت وارد داستان شده و سپس به سبب به وقوع پیوستن سلسله‌ای از اتفاقات، در پایان فیلم به دو چهره تبدیل خواهد شد.

فیلم The Batman Part II برای اکران در تاریخ ۳ اکتبر ۲۰۲۵ (۱۱ مهر ۱۴۰۴) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

卂爪丨尺乙卂尺乇丨lul-bookBatman Arkham knight. .امیر حسینmeysambSpider-Manهیچ

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید