تریلر جدید Baldur’s Gate 3 شخصیت شرور جدیدی را معرفی می‌کند

محسن رضوی فر
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - 23:57

در جریان رویداد Summer Game Fest 2023، استودیوی لارین (Larian Studios) با انتشار تریلری جدید از بازی Baldur’s Gate 3 شخصیت شروری به نام Lord Enver Gortash را معرفی کرد.

شخصیت Gortash در بازی Baldur’s Gate 3 پس از ناپدید شدن Duke Ravengard به عنوان محافظ دروازه بالدور ظاهر شد. او طراح گروهی از جنگجویان جادویی و ساعتی است که با نام Steel Watchers شناخته می‌شوند و در نتیجه قدرت اندکی را به دست می‌آورند.

جیسون آیزاکس (Jason Issacs) به عنوان شخصیت Gortash در بازی Baldur’s Gate 3 ایفای نقش می‌کند. آیزاکس با ایفای نقش شخصیت‌های شرور غریبه نیست و از جمله آثار وی می‌توان به ایفای نقش به عنوان شخصیت Lucius Malfoy در فیلم های هری پاتر از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ و همچنین کاپیتان هوک در در پیتر پن اشاره کرد. از دیگر نقش‌های اخیر می‌توان از واسیلی در هتل بمبئی و فیلد مارشال ژوکوف در فیلم مرگ استالین نام برد .او اخیراً در بازی‌های ویدیویی صداپیشگی نقش‌هایی در عناوین Marvel’s Midnight Suns و The Last Worker را برعهده داشته است.

بازی Baldur’s Gate 3 در تاریخ ۳۱ آگوست ۲۰۲۳ (۹ شهریور ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی ایکس باکس این بازی در تاریخی نامعلوم عرضه می‌شود.

در پایان می‌توانید تریلر جدید بازی نقش‌آفرینی Baldur’s Gate 3 را تماشا کنید.

SelinlevineRezaGtxهیچ🐘💰KRATOS THE GREATmeysambvitto corleoneLa walkeria (Wotan)Playstation T🤘Mohsenj74

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید