تریلر انیمیشن سینمایی Justice League: Warworld

علی محمدپناه
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - 08:48
انیمیشن Justice League: Warworld

به تازگی تریلری برای انیمیشن سینمایی Justice League: Warworld منتشر شده که شخصیت بتمن، واندر وومن و سوپرمن را نشان می‌دهد.

در انیمیشن سینمایی لیگ عدالت: وارورلد (Justice League: Warworld) بتمن، سوپرمن و واندر وومن بار دیگر باید با هم همکاری کنند و حالا تریلری تازه برای این انیمیشن تازه دی‌سی و برادران وارنر منتشر شده که تلاش این سه نفر را نشان می‎‌دهد.

تریلر تازه منتشر شده برای انیمیشن سینمایی «لیگ عدالت: وارورلد» سه قهرمان یعنی بتمن، سوپرمن و واندر وومن را در سه دنیای متفاوت نشان می‌دهد و هر کدام از آن‌ها نیز در دوره زمانی متفاوتی جریان دارند. واندر وومن با صداپیشگی استانا کاتیک در دنیایی شبیه به غرب وحشی حضور دارد و در آنجا با جونا هکس با صداپیشگی تروی بیکر روبه‌رو می‌شود.

سوپرمن با صداپیشگی دارن کرایس در دنیایی نئو نوآور حضور دارد و سعی دارد تا جلوی حمله بیگانه‌ها را بگیرد. در همین حین نیز بتمن با صداپیشگی جنسن اکلس در دنیایی باستانی به تصویر کشیده می‌شود که پر از هیولا است و لباس وی نیز شبیه به زره گلادیاتوری به نظر می‌رسد. در انتهای تریلر نیز به این سه قهرمان گفته می‌شود که آن‌ها در وارورلد حضور دارند، جهانی که پر از نبردهای گلادیاتوری است. حالا بتمن، سوپرمن و واندر وومن باید با یکدیگر همکاری کنند تا این سیاره را آزاد کنند

انیمیشن سینمایی «لیگ عدالت: وارورلد» بخشی از فرنچایزی است که تحت عنوان Tomorrowverse در سال ۲۰۲۰ میلادی شکل گرفته است. این فرنچایز با انیمیشن سوپرمن: مرد فردا (Superman: Man of Tomorrow) آغاز شد و این در حالی بود که شخصیت بتمن با صداپیشگی جنسن اکلس نیز در انیمیشن بتمن: هالووین طولانی (Batman: The Long Halloween) در سال ۲۰۲۱ میلادی معرفی شده بود.

انیمیشن سینمایی «لیگ عدالت: وارورلد» قرار است در تابستان امسال به صورت دیجیتالی و بلوری عرضه شود.

منبع: کولایدر

Daniel Wayneامیر حسینmeysambانسانLonesome guyهیچshh(Lee everett)

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید