تریلر و پوستر تازه سریال Secret Invasion

علی محمدپناه
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - 08:17
سریال Secret Invasion

به تازگی استودیو مارول تریلر و پوستری را بری سریال Secret Invasion با بازی مایکل ال جکسون منتشر کرده است.

استودیو مارول اخیر فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) را روی پرده سینماها اکران کرده و حالا تمرکز خودش را روی پخش سریال تهاجم مخفی (Secret Invasion) در تابستان سال جاری میلادی قرار داده است. در همین راستا نیز تریلر و پوستری تازه برای این اثر پخش شده است.

در سریال «تهاجم مخفی» گروهی از اسکرول‌های شرور به زمین نفوذ می‌کنند و اگر کسی جلوی آن‌ها را نگیرد، آن‌ها قبل از اینکه حتی قهرمانان متوجه شوند، کنترل سیاره زمین و بخش‌های کلیدی آن را در دست خواهند گرفت. این سریال جنبه‌ای جاسوسی و مهیج دنیای سینمایی مارول را به نمایش در خواهد آورد و در آن، ساموئل ال جکسون بار دیگر نقش نیک فیوری را بازآفرینی خواهد کرد.

تریلر تازه منتشر شده برای سریال «تهاجم مخفی» را در ادامه می‎‌توانید مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر ساموئل ال جکسون، بن مندلسون نیز نقش اسکرولی به نام تالوس را نیز بازآفرینی می‌کند. تالوس و نیک فیوری در اتفاقات فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) با یکدیگر آشنا شدند و از آن زمان دوست بودند.

نیک فیوری برای اینکه بتواند با تهدیدات اسکرول‌ها مقابله کند، به کمک نیاز دارد و در این مسیر، مأمور سابق شیلد یعنی ماریا هیل با بازی کوبی اسمولدرز او را همراهی خواهد کرد. کینگزلی بن ادیر، امیلیا کلارک و اولیویا کولمن از جمله دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند.

استودیو مارول علاوه بر این تریلر تازه، پوستری نیز برای سریال «تهاجم مخفی» منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. پخش فصل اول این سریال که شامل ۶ قسمت است از تاریخ ۲۱ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع خواهد شد.

سریال Secret Invasion
سریال Secret Invasion

منبع: کولایدر

Sepehrهادی صفائیDARKSIRENهیچatriKhafiCatalystBlack Swordsmanmeysamb

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید