انتشار تیزر جدید سریال Ahsoka

ایلیا عسگری
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - 23:37

در تیزر جدیدی که از سریال مورد انتظار Ahsoka منتشر شده شاهد حضور شخصیت‌های مشهور فرنچایز جنگ ستارگان هستیم.

در حالی که سه گانه سینمایی اخیر جنگ ستارگان یک عقب‌گرد کامل و ناامید کننده برای این فرنچایز بزرگ علمی تخیلی بود اما پخش سریال مندلورین در سال ۲۰۱۹ معادله را برای این فرنچایز تغییر داد و کمپانی دیزنی دست به ساخت سریا‌ل‌های تلویزیونی متعددی از این مجموعه برای سرویس دیزنی‌پلاس زد که تاکنون به موفقیت‌های بسیاری در این مدیوم دست یافته و خاطرات تلخ سه گانه سینمایی اخیر را تا حدودی جبران کرده است.

پس از ساخت چندین و چند سریال مختلف از دنیای جنگ ستارگان، حال نوبت به مجموعه تلویزیونی اختصاصی یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های تاریخ این فرنچایز به نام آسوکا رسیده است. شخصیتی محبوب و دوست‌داشتنی که برای نخستین‌بار در سریال انیمیشنی جنگ‌های کلون به مخاطبین معرفی شد و سپس در فصل دوم سریال مندلورین شاهد حضور نسخه لایو اکشن وی با هنرنمایی رزاریو داوسون بودیم.

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره نوبت به پخش سریال اختصاصی Ahsoka رسیده که وقایع مهمی را در دنیای جنگ ستارگان به تصویر خواهد کشید. سریالی که میزبان حضور بازیگر فقید سینما یعنی ری استیونسون نیز می‌باشد که ماه گذشته به طرز شوکه‌کننده‌ای برای همیشه از دنیا رفت.

در ادامه می‌توانید به مشاهده تیزر جدید این سریال بپردازید که حاوی سکانس‌های جالب توجهی می‌باشد.

مجموعه تلویزیونی Ahsoka که توسط جان فاورو و دیو فیلونی تهیه شده و از بازیگرانی همچون هایدن کریستنسن، ایوانا ساخنو و مری الیزابت وینستد بهره می‌برد، در تاریخ ۲۳ اوت (۱ شهریور) از طریق سرویس دیزنی‌پلاس پخش خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: کولایدر

لئوناردو داوینچیv-alkalineDARKSIRENCatalystmeysambهیچAFS

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید