جنا اورتگا: منتظر عشق و عاشقی در فصل دوم Wednesday نباشید

مینو فرجی
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - 23:10

بعد از طوفانی که فصل اول سریال موفق نتفلیکس، Wednesday، به پا کرد، جنا اورتگا، ستاره سریال، کنترل اوضاع را در دست گرفته و ایده‌هایی برای فصل دوم دارد.

اورتگا قبلا درباره اینکه دوست دارد فصل دوم چگونه باشد صحبت کرده و از علاقه‌اش برای بکارگیری عناصر ترسناک بیشتری در سریال گفته است. وی بعنوان تولید کننده فصل دوم این قدرت را دارد که ایده‌هایش را تحقق بخشد.

اورتگا طی مصاحبه‌ای با ال فانینگ گفته فصل دوم عشق را فدای وحشت می‌کند؛ به این معنی که سریال بیشتر از اینکه رومانتیک باشد ترسناک خواهد بود‌.

فصل اول سریال ونزدی داستان دختر خانواده آدامز است که به مدرسه والدینش منتقل می‌شود، جایی که او هیچ سنخیتی با هم سن و سالانش نداشته و تلاش می‌کند راز قتل شهر را کشف کند. وی در طول مدت حضورش در مدرسه وارد مثلث عشقی تایلر و خاویار می‌شود. این شخصیت بیشتر بین نوجوانان مقبولیت پیدا می‌کند. اورتگا گفته او تلاش کرده با تغییر برخی دیالوگ‌ها شخصیتش را باورپذیرتر کند.

ستاره فیلم Scream VI همیشه سعی داشته دارک بودن سریال را کمی بیشتر کند و گویا فصل دوم دقیقا اینگونه خواهد بود.

ما تصمیم گرفته‌ایم بُعد ترسناک سریال را کمی بیشتر کنیم چون خیلی سبکبار است و با وجود سریالی مثل این که ومپایرها و گرگینه‌ها و قدرت‌های ماورائی دارد، می‌خواهید خودتان را خیلی جدی بگیرید.

این یعنی تمرکز کمتر روی داستان فرعی رومانتیک و اجازه دادن به ونزدی برای اینکه خودش باشد و ارتباطش را گسترده کند.

ما هر عشق رومانتیکی را برای ونزدی محدود کردیم.
ما ایده‌های بسیاری داریم و شخصیت ونزدی کسی است که خیلی‌ها روی آن حساب می‌کنند و با وجود شخصیتی همچون ونزدی که دوست داشتنی و افسانه‌ای است، نمی‌خواهم اشتباه کنم‌. بنابراین سعی دارم تا می‌توانم با بقیه حرف بزنم. سر صحنه با نویسندگان و تیم برتون به این نتیجه رسیدیم که چکار کنیم و چکار نکنیم. این یعنی مشورت و مشارکت.

سریال ونزدی تا سال ۲۰۲۴ پخش نمی‌شود و اعتصابات نویسندگان آینده سریال را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. برخلاف اینکه تکلیف فصل دوم مشخص نیست، اورتگا ترجیح می‌دهد با اتاق فکر سریال در تعامل باشد.

منبع: کولایدر

....Skyrim : The Elder Scrolls Vولگرد اوسکلGBCameraManDota2ابومسلمموز سخنگوPeterParkerMeme.shezAdamarioatriKhafiCatalystmeysambAMIN12snowgirlMastersilent-manmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید