تیزر اولین بسته الحاقی Atomic Heart رباتی به نام BEA-D را نمایش می‌دهد

محسن رضوی فر
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - 21:44
atomic-heart Tesla Elon Musk

استودیوی ماندفیش (Mundfish) به‌تازگی تیزر جدیدی از اولین بسته الحاقی بازی Atomic Heart را منتشر کرده است. این تیزر ربات جدیدی را به نام BEA-D به نمایش می‌گذارد که به سرعت می‌چرخد و می‌تواند با دیگران ارتباط برقرار کند.

این نوع ربات‌ها می‌توانند به صورت صدپاها یا برج‌های مصنوعی ظاهر شوند و همچنین قادر هستند به یک ربات غول پیکر نیز تبدیل شوند. اولین بسته الحاقی بازی Atomic Heart تابستان امسال منتشر خواهد شد و داستان آن در کارخانه‌ی جدید ۳۸۲۶ اتفاق می‌افتد. به نظر می‌رسد که این مکان یک محیط با گلخانه‌های مختلف است که از طریق مسیرهای پیاده‌روی به هم متصل شده‌اند. ماندفیش پیش‌تر تایید کرده بود که در این بسته الحاقی ماموریت‌ها، معماها و داستان‌های جدیدی برای دشمنان و بخش‌های جدید وجود خواهد داشت.

این احتمال وجود دارد که در هفته‌های آینده شاهد رونمایی رسمی از اولین بسته الحاقی Atomic Heart باشیم. بازی Atomic Heart هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

red-eyed Banished Knightpedroographymarioجسی پینکمنامیر حسینRubyThe fROGDARKSIRENmeysambNemesisهادی صفائیمُسکن آنفولانزای نیویورکی!ParhamAshen undead the bearerCorvoBehzaadHunTeR007IrNFidoODEکاکاسنگیmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید