حمایت تمام قد کریس پرت از اعتصاب نویسندگان

مینو فرجی
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - 19:00

کریس پرت، صداپیشه اصلی انیمیشن The Super Mario Bros. Movie از اعتصاب نویسندگان حمایت کرده و گفته هرگونه رایزنی درباره دنباله این انیمیشن تا مشخص نشدن تکلیف اعتصابات متوقف گردیده است.

پرت در صحبت با Entertainment Tonight، درباره استقبال خیره کننده از فیلم نیز صحبت کرد که فیلم Super Mario Bros. Movie را به دومین فیلم پرفروش تاریخ تبدیل کرد. فیلم سوپر ماریو با حضور بازیگران ستاره‌اش، اولین باری است که پس از اقتباس لایو اکشن ناموفق‌اش در سال ۱۹۹۳ به سینماها آمده است. با توجه به موفقیت مجموعه بازی های ویدیویی Super Mario، همه ما انتظار داشتیم که اقتباس جدیدش موفق شود. با این حال، فیلم The Super Mario Bros. Movie صدرنشین شد، بزرگترین اکران‌های دیزنی و پیکسار را پشت سر گذاشت و رکوردهای باکس آفیس آنها را یکی یکی از بین برد. در حال حاضر، فیلم برادران سوپر ماریو بعد از Frozen II قرار گرفته است.


از آنجایی که ایلومینیشن و نینتندو بیش از آنچه انتظار داشتند از این فیلم درآمد کسب کردند، انتظار یک دنباله منطقی است. در حالی که دنباله فیلم هنوز چراغ سبز نگرفته شایعاتی در مورد اسپین آف‌های احتمالی وجود دارد. متأسفانه، ممکن است مدتی طول بکشد تا به پادشاهی قارچ بازگردیم، زیرا پرت گفته که هرگونه بحث درباره دنباله‌ آن تا زمانی که استودیوهای هالیوود با پرداخت دستمزد منصفانه به نویسندگان موافقت کنند، متوقف شده است.


این ستاره می گوید:


ما در بحبوحه اعتصاب نویسندگان هستیم، و بنابراین همه چیز به دلایل درست متوقف شده است. من از WGA و نویسندگان حمایت می کنم. زمانی که مذاکرات به پایان رسید و نویسندگان احساس کردند آماده کار کردن هستند، آنگاه زمان آن فرا می رسد که درباره آینده صحبت کنیم.


چون فیلم اول به موفقیت غیرمنتظره‌ای دست یافت اما خبری از دنباله‌اش نیست، پرت گفته:


این موفقیت واقعاً برای من تکان دهنده است. منظورم این است که من انتظار داشتم مردم آن را دوست داشته باشند، همانطور که من در مورد آن هیجان زده بودم. مردم آن را دوست دارند. آنها ماریو را دوست دارند… این یک فیلم واقعاً سرگرم کننده، خنده دار، بامزه، دلچسب است و نمی توانم باور کنم که بخشی از آن هستم.


صداپیشگان پر ستاره فیلم برادران سوپر ماریو شامل کریس پرت در نقش ماریو، چارلی دی در نقش لوئیجی، آنیا تیلور جوی در نقش پرنسس هلو، جک بلک در نقش بوسر، کیگان-مایکل کی در نقش وزغ، ست روگن در نقش دانکی کونگ هستند. کوین مایکل ریچاردسون در نقش کامک و فرد آرمیسن در نقش کرانکی کونگ هستند. صداپیشه اصلی ماریو، چارلز مارتینه، نیز در طول فیلم حضور افتخاری دارد.


منبع: کولایدر

AMIR WAZOWSKIOromasdesDARKSIRENHadesBlack Swordsmanv-alkalineKhafi77KratosSami 227Meme.shezهیچCaptain VankokSpider-ManmarioMasterهادی صفائیmeysambPorfosor

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید