آیا انتشار زودتر از موعد آپدیت جدید GTA 5 به رونمایی از GTA 6 اشاره دارد؟

محمد حسین کریمی
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - 20:34

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش از DLC جدید بازی GTA 5 برای عرضه در تاریخ ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) امسال رونمایی شد. طبق برنامۀ همیشگی راکستار در قبال انتشار بسته‌های الحاقی و آپدیت‌ها، این DLC می‌بایست یک ماه دیگر (در اواسط جولای) منتشر شود، اما چه چیزی باعث انتشار زودهنگام آن شده است؟

بسیاری از مخاطبین و اینسایدرهای راکستار باور دارند که انتشار زودهنگام و خارج از برنامۀ آپدیت San Andreas Mercenaries عنوان GTA Online به این معنا است که راکستار برای تابستان یا اوایل پاییز رونمایی از GTA 6 را برنامه‌ریزی کرده است.

در مورد آپدیت جدید، دلیل اصلی آن نیست که پروسۀ ساخت آن زودتر به پایان رسیده، بلکه راکستار تمامی این محتویات را مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی کرده است. این احتمال کاملاً وجود دارد که برای یک رونمایی بزرگ، راکستار انتشار این DLC را جلو انداخته باشد.

طبق صحبت‌های منابع داخلی معتبر و همچنین گزارش مالی اخیر شرکت تیک تو اینترتینمنت (Take-Two Entertainment)، بازی GTA 6 برای اواخر ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است و طبق این اطلاعات، رونمایی از بازی مذکور در سال جاری غیرمنطقی نخواهد بود.

AnimalsCaptain VankokAmir gamerیه گیمر سادهMsadeq361وایکینگ کپنهاگAlbert Weskerآقای کلوند عزیزEAGAMERDARKSIRENParhamهادی صفائیA SlashjupiterTrash boatBlack Swordsman. .زحمت کش گیمفا (فری پلیر قدیم)meysambامی مارتینز ( تیت سابق )more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید