فرام سافتور در ژانویه ۲۰۲۲ وارد مرحله تحقیق و توسعه یک پروژه جدید شده است

محمد حسین کریمی
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - 22:50

بر اساس پروفایل لینکدین یکی از کارمندان فرام سافتور (From Software)، این استودیو در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ پروسۀ «تحقیق و توسعه» یک پروژۀ جدید را آغاز کرده است.

در حالی که منتظر انتشار بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon و بستۀ‌الحاقی Shadow of the Erdtree برای عنوان Elden Ring هستیم، به نظر می‌رسد که فرام سافتور مدتی طولانی می‌شود کار روی پروژه‌ای جدید را آغاز کرده است. همان‌طور که متذکر شدیم، طبق پروفایل لینکدین تتسویا یوشیمورا (Tetsuya Yoshimura)، عضو بخش R&D استودیوی فرام سافتور، یک سال و پنج ماه پیش این کمپانی وارد مرحلۀ پیش‌تولید / تحقیق و توسعۀ یک بازی جدید شده است که احتمالاً در حال حاضر پروسۀ ساخت را طی می‌کند. مدتی پیش، میازاکی در مصاحبه‌ای با ۴A Gamers اعلام کرده بود که قصد دارد همچنان کارگردانی بازی‌ها را بر عهده بگیرد و از همین حالا، کار روی پروژۀ بزرگ بعدی خود را آغاز کرده، اگرچه پروژه‌هایی با کارگردانی اشخاص دیگر نیز وجود دارند. از سوی دیگر، یکی از مدیران ارشد استودیو مدتی پیش متذکر شده بود که فرام سافتور قصد دارد پروژه‌های بیشتری را خلق کند و برای رسیدن به این هدف، نیروی کار بیشتری استخدام شده است.

نظر شما در این باره چیست؟

AXX.DARKSIRENAlbert Wesker77Ashen undead the bearerKratosققنوس آسمانKurosNimaUNCLE ARTHURmeysambDark Fantasy𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸The last Elden ringArtoriasShark GamerMehran.BaEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)محمدامین حیدریmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید