شایعه: GTA 6 شامل یک سیستم رویش موی پویا خواهد بود

مهدی مصطفایی
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - 17:46
GTA 6

گزارش جدید نشان می‌دهد احتمالا بازی GTA 6 دارای یک سیستم رویش موی طبیعی سر و صورت مشابه Red Dead Redemption 2 خواهد بود.

شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) توانست با عرضه اولین نسخه سری Grand Theft Auto، نگرش بازیکنان به بازی‌های جهان باز را تغییر دهد و پس از آن با انتشار هر نسخه جدید تلاش کرد استانداردهای جدیدی را به این سبک و صنعت بازی اضافه کند. با توجه به محبوبیت گسترده این سری، شرکت راکستار هم‌اکنون در حال توسعه GTA 6 است و طرفداران اشتیاق دارند در مورد پیشرفت‌های این نسخه نسبت به بازی‌های قبلی جزئیات بیشتری کسب کنند. اخیرا یک شایعه جدید منتشر شده است که ادعا دارد GTA 6 شامل یک سیستم رشد موی سر و صورت پویا مشابه بازی Red Dead Redemption 2 خواهد بود. این سیستم باعث می‌شود موی سر و صورت شخصیت‌ها به مرور زمان و به شکل پویا رشد کند.

تاکنون دو شرکت راکستار و تیک-تو تایید کرده‌اند بازی GTA 6 دارای مکانیسم‌های واقع‌گرایانه زیادی است. برخی از شایعه‌ها ادعا دارند این مکانیسم‌ها شامل آب و هوای پویا، چرخه روز و شب و سایر ویژگی‌های مشابه خواهند بود. علاوه بر این، به نظر می‌رسد بسیاری از مکانیسم‌های استفاده شده در بازی Red Dead Redemption 2 الهام‌بخش توسعه GTA 6 باشند که احتمالا یکی از آن‌ها سیستم رویش طبیعی مو است. به نظر می‌رسد این سیستم می‌تواند بر واقع‌گرایی بیشتر GTA 6 تاثیر بگذارد و به بازیکنان این امکان را بدهد تا به صورت واقعی‌تر به تغییر ظاهر و موی خود بپردازند.

علاوه بر این، سیستم رشد موی پویا یک ویژگی جالب به شمار می‌آید که احتمال غوطه‌ور شدن بازیکنان را در بازی افزایش می‌دهد. این سیستم به بازیکن امکان می‌دهد تغییر چهره شخصیت تحت کنترل خود را به مرور زمان ببیند و با مراجعه به مکان‌های اصلاح مو، تغییر دلخواه را در چهره شخصیت خود اعمال کند. اگرچه راکستار هنوز هیچ یک از جزئیات ادعا شده برای GTA 6 را تایید نکرده است اما این ویژگی می‌تواند یکی از موارد جذاب و سرگرم‌کننده بازی آینده باشد.

منبع: Firstsportz

Sina7294The greatVisible 6-tigh manX ( بیبی یودا گوگولی)kanameAmir rezayatCARL JOHNSONMeme.shezAtomic SoldierDark.Elden-Lordassassinآقای کلوند عزیزSkull Dark zoroArcix™ツ`AlborzBoBOFernandoCorvoNimaAnimalsmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید