مدیرعامل سی‌دی پراجکت شایعه خریداری شدن توسط سونی را رد کرد

مهدی مصطفایی
۹ خرداد ۱۴۰۲ - 12:38
شرکت سی دی پراجکت

مدیر عامل سی‌دی پراجکت اعلام کرد گزارش‌ها پیرامون تمایل سونی به خرید این شرکت و برنامه‌ریزی برای آن صحت ندارد.

در هفته گذشته یک منبع که معمولا در افشای اطلاعات سری Destiny تخصص دارد، ادعا کرد که شرکت سونی برنامه‌هایی برای اضافه کردن شرکت سی‌دی پراجکت (CD Projekt) به خانواده پلی استیشن داشته است. با این حال، آدام کشینسکی (Adam Kiciński)، رئیس و مدیر عامل سی‌دی پراجکت، در جلسه اخیرا شرکت که جهت ارائه گزارش مالی برگزار شد، اعلام کرد که این گزارش صحت ندارد.

کشینسکی در ادامه پاسخ داد: «در پایان ما هیچ چیز تغییر نکرده است؛ بنابراین، می‌توانم آنچه را که در طول سال‌ها گفته‌ایم تکرار کنم. سی‌دی پراجکت فروشی نیست و ما می‌خواهیم مستقل بمانیم. من معتقدم که استراتژی‌های فوق‌العاده‌ای داریم. مطمئنا اجرای آن‌ها آسان نخواهد بود اما بسیار هیجان‌انگیز است که مسیر خود را دنبال کنیم؛ بنابراین خرید این شرکت توسط سونی یک شایعه محض است».

مدیرعامل سی‌دی پراجکت در همین جلسه تایید کرد که بسته الحاقی Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077 در رویداد Play Days مراسم Summer Game Fest امسال قابل تجربه خواهد بود.

آقای کلوند عزیزDARKSIRENKianEnzeCorvoLa walkeria (Wotan)Nemesis™️EllieChiefMasterScreaming DemonPop_StarPARASITE EVE 2farshadxLeon S. KennedyThunderDoomققنوس آسمانOmid_Fshv-alkalineجسی پینکمن❤ NieR LoveRmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید