فروش هفته اول عرضه The Outlast Trials بیش از ۵۰۰ هزار نسخه بوده است

مهدی مصطفایی
۸ خرداد ۱۴۰۲ - 21:11
The Outlast Trials

استودیوی رد برلز (Red Barrels) اعلام کرد بازی The Outlast Trials در هفته اول عرضه به صورت دسترسی زودهنگام بیش از ۵۰۰ هزار نسخه فروش داشته است.

طرفداران سری ترسناک Outlast مدتی است که روی پلتفرم رایانه‌های شخصی مشغول تجربه نسخه دسترسی زودهنگام بازی The Outlast Trials هستند. این بازی ترسناک و کوآپ از زمان انتشار خود عملکرد خوبی داشته و توانست از منتقدان نمرات قابل قبولی بگیرد. حال استودیوی رد برلز در یک بیانیه رسمی اعلام کرد فروش هفته اول عرضه The Outlast Trials از ۵۰۰ هزار نسخه بیشتر بوده است.

داستان بازی The Outlast Trials در دوران جنگ سرد رخ می‌دهد و بازیکنان را در نقش انسان‌هایی که توسط شرکت Murkoff ربوده شده‌اند و برای بقا می‌جنگند، قرار می‌دهد. بازیکنان می‌توانند در تیم‌هایی تا حداکثر چهار بازیکن یا به صورت تک نفره به تجربه بازی بپردازند. ماموریت‌های بازی شامل اهداف Trials که بیشتر متمرکز بر داستان هستند و چالش‌های MK که کوتاه‌تر هستند و به صورت تصادفی در نقشه قرار دارند، هستند.

بازیکنان باید در نقش انسان‌هایی که مورد شکنجه و آزمایش‌های مرگبار قرار گرفته‌اند، به دنبال یک راه فرار باشند و در این میان توسط هیولاهایی وحشتناک تعقیب خواهند شد. گیم‌پلی بازی The Outlast Trials علاوه بر فرار و مخفی شدن از دست دشمنان تعقیب‌کننده شامل استفاده از ابزارهای گوناگون برای کور کردن یا انحراف دشمنان و احیای هم‌تیمی‌ها خواهد بود. همچنین بازیکنان می‌توانند با کامل کردن ماموریت‌های مختلف در بازی پیشرفت کنند.

استودیوی رد برلز در برنامه دارد نسخه دسترسی زودهنگام بازی The Outlast Trials را تا پایان سال جاری حفظ کند و در این دوره انواع تغییرات را بر اساس بازخوردهای بازیکنان روی آن اجرا نماید. همچنین به‌روزرسانی‌های آینده این بازی شامل ماموریت‌ و مراحل جدید به همراه سیستم پیشرفت فصلی خواهند بود.

خستهموز سخنگوHitmanUNCLE ARTHURAshenone77. .DARKSIRENDark Fantasylul-bookAlan Wakeهادی صفائیDanialRanjbarzadehامیر حسین????Gubaruمحمدامین حیدریLalalalalajupitermore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید