تریلر حماسی بخش دوم انیمه Bleach: Thousand Year Blood War منتشر شد

ایلیا عسگری
۸ خرداد ۱۴۰۲ - 11:00

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار بالاخره می‌توانیم شاهد تریلر بخش دوم انیمه مورد انتظار Bleach: Thousand Year Blood War باشیم.

یکی از شگفتی‌های سال پیش صنعت انیمه، بازگشت مجموعه بلیچ با گذشت بیش از ۱۰ سال با  Bleach: Thousand-Year Blood War (بلیچ: جنگ خونین هزار ساله) بود که حسابی توجهات را به سمت خود جلب کرد و برای هفته‌های متوالی به عنوان پربیننده‌ترین انیمه در سطح جهان شناخته می‌شد. انیمه‌ای که به عنوان بخش نخست از فصل جدید بلیچ شناخته می‌شد و با وقایعی حماسی و تماشایی مخاطبینش را به وجد آورد.

حال که به زمان پخش بخش دوم این انیمه نزدیک شده‌ایم، نخستین تریلر از آن منتشر شده که حاوی وقایعی بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی می‌باشد. یکی از نکات مهم دنیای انیمه Bleach جنگ میان کویینسی‌ها و شینیگامی‌ها می‌باشد که با پیدا شدن سر و کله پادشاه کویینسی‌ها به نام یواچ، جامعه ارواح و ارتش شینیگامی‌ها وارد نبردی تمام عیار شده‌اند که پای ایچیگو کوروساکی را نیز به داستان باز کرده است. شخصیتی که در جریان Thousand Year Blood War سرانجام راز مرگ مادرش را متوجه شد و با حقیقتی شوکه‌کننده مواجه گشت که می‌تواند نتیجه این نبرد را دستخوش تغییر نماید.

در ادامه می‌توانید به مشاهده این تریلر زیبا بپردازید.

بخش دوم از انیمه Bleach: Thousand Year Blood War برای پخش در تاریخ ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

CatalystهیچOmid_FshShougo MakishimameysambPorfosorWoundsO2امیر حسینPORIققنوس آسمانThe Cat Lady

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید