در تیزر جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse گوئن از به دام افتادن می‌گریزد

مینو فرجی
۸ خرداد ۱۴۰۲ - 09:50

طرفداران اسپایدرمن می‌توانند در تیزر جدید انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse شاهد بُعد دیگری از زندگی اسپایدروومن یا گوئن استیسی باشند.

تیزر جدید این انیمیشن ابرقهرمانی نشان می‌دهد هیلی استینفلد برای صداپیشگی گوئن به این دنباله بازگشته است.

در این تیزر می‌بینیم که گوئن با پدرش، کاپیتان جرج استیسی، خانه است‌. جرج به گوئن می‌گوید پلیس سعی دارد جلوی اسپایدروومن را بگیرد. وقتی آنها از بی‌سیم پلیس پیام دریافت می‌کنند هردو وارد عمل می‌شوند. گوئن هنگام صحبت با پدرش صدایش را تغییر می‌دهد همانطور که مایلز مورالز موقع حرف زدن با پدرش در سری اول صدایش زا بَم می‌کرد. پدر مالز هم پلیس است و اوایل مخالف سرسخت اسپایدرمن بود. تیزر با مونتاژی از دیگر صحنه‌ها به پایان می‌رسد؛ تیم شدن گوئن با میگوا اُهارا یا همان اسپایدرمن ۲۰۹۹ و مبارزه با والچر.

در این سری شاهد حضور جرج استیسی برای اولین بار هستیم. در فیلم اول فقط اشاراتی به او شده بود و گوئن گفته بود چطور توانسته یکبار پدرش را نجات دهد.

در این انیمیشن، گوئن یکی از اعضای تیم قهرمانان عنکبوتی به سرپرستی اُهارا است. همچنین رابطه رمانتیک گوئن و مالز را نیط شاهد خواهیم بود.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse جمعه این هفته راهی سینماها می‌شود. شما عزیزان می‌توانید این تیزر را از قسمت زیر مشاهده کنید:

منبع: کولایدر

Mr.bunglenobodyHaj_HosseinParhamهیچ卂爪丨尺乙卂尺乇丨KratosABDVDthe one above allmeysambاوردک تک تک ورژن ۴.۳Ezio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید