شایعه: کارکرد باتری کنسول پروژه Q سونی بین ۳ تا ۴ ساعت است

مهدی مصطفایی
۷ خرداد ۱۴۰۲ - 22:24
PS5 Remote Play Handheld Project Q

گزارشی جدید ادعا دارد بازیکنان می‌توانند با هر بار شارژ، بین ۳ تا ۴ ساعت از باتری کنسول دستی پروژه Q شرکت سونی استفاده کنند.

شرکت سونی در شوکیس اخیر پلی استیشن به صورت رسمی از کنسول دستی جدید خود به نام Project Q رونمایی کرد. پروژه Q در واقع یک دستگاه بازی جدید و قابل حمل است که بازی‌های پلی استیشن ۵ را با استفاده از فناوری استریم ابری و Remote Play اجرا می‌کند. شرکت سونی پس از رونمایی از این کنسول دستی جدید، جزئیات چندانی را با طرفداران به اشتراک نگذاشت و حال یک گزارش جدید شامل خبرهایی از پروژه Q است که احتمالا برای برخی ناامیدکننده باشد.

طبق گزارشی که توسط تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ (Insider Gaming) پخش شد، کارکرد باتری پروژه Q با هر بار شارژ بین ۳ تا ۴ ساعت خواهد بود که به طور شگفت‌آوری پایین به نظر می‌رسد. با توجه به این واقعیت که دستگاه قادر به اجرای بازی‌ها به صورت بومی نیست و برای استریم ابری استفاده می‌شود، اگر کارکرد باتری آن حدود ۳ تا ۴ ساعت باشد، احتمالا نتوان پیش‌بینی فروش بالایی برای آن داشت.

جیم رایان، مدیر عامل پلی استیشن، پس از معرفی کنسول دستی پروژه Q تایید کرد که برای عرضه در اواخر امسال برنامه‌ریزی شده است و جزئیات بیشتر در مورد آن طی هفته‌های آینده منتشر می‌شود. برخی اطلاعات فاش شده ادعا دارند این کنسول دستی تا اواخر نوامبر ۲۰۲۳ در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

Amir :))NimaDARKSIRENArtin_Gamearاز پیروان bloodyblade.RedThunderDoomهیولامارتین فورد(شیفته عظمت غلام)BlackmarshesTahaicEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)mehdi_1981. .Lone wolfOnly RockstarKratosBlack SwordsmanKianEnzeharvey bentmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید