شایعه: به‌زودی تریلرهای جدیدی از عناوین Silent Hill 2 Remake و Townfall منتشر خواهد شد

امیرحسین نصرتی
۷ خرداد ۱۴۰۲ - 21:02

اگر شایعات حقیقت داشته باشند، بالاخره می‌توانیم اطلاعات بیشتری از سری بازی‌های جدید Silent Hill و علی‌الخصوص بازسازی شماره دوم، دریافت کنیم.

سال گذشته شرکت کونامی (Konami) با برگزاری رویدادی مخصوص، چندین بازی از مجموعه Silent Hill را به‌طور همزمان معرفی کرد اما از آن زمان تاکنون، اطلاعات چندانی را از این پروژه‌ها با مخاطبین به اشتراک نگذاشته است. سکوت خبری بازی‌های جدید ژانر وحشت، هواداران را تا حدودی به وحشت انداخته است که مبادا کارها طبق برنامه پیش نمی‌روند و سرنوشت وحشتناکی، در انتظار آن‌ها است.

اما اخیراً Dusk Golem، منبع داخلی شناخته شده‌ای که با انتشار گزارش‌های گوناگون طی این سال‌ها اعتبار زیادی به‌دست آورده، باری دیگر لب به سخن گشوده و ادعا کرده است که کونامی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک، تریلرهای جدیدی از عناوین Silent Hill 2 Remake, Silent Hill: Townfall و Silent Hill: Ascension منتشر کند.

Dusk Golem می‌گوید این تریلرها «بسیار زود» به نمایش در می‌آیند و می‌توانند قبل از برگزاری رویداد Summer Game Fest (۱۸ خرداد ۱۴۰۲) یا حتی پیش از پایان ماه می (۱۰ خرداد) منتشر شوند.

اگر مطالب فوق صحت داشته باشند، احتمال دارد کونامی از تاریخ انتشار برخی عناوین یا دست‌کم Silent Hill 2 Remake که گفته می‌شود در مراحل پایانی توسعه است، رونمایی کند. استودیو بلوبر تیم (Bloober Team) زمان زیادی را روی ساخت این بازی گذاشته است و به‌نظر می‌رسد امسال، بالاخره شاهد این باشیم که کله هرمی (Pyramid Head) با پیکسل‌های بسیار بیشتری به مجازات ارواح گناهکارمان بپردازد.

البته خیلی از افراد منتظر نمایش گیم‌پلی Silent Hill: Townfall و تماشای دستپخت جدید استودیو اسکاتلندی NoCode هستند و جدا از این، دوست دارند ببینند که چگونه Silent Hill f، به گفته کونامی، می‌خواهد ادامه دهنده راه بازی‌های اصلی سری باشد. فعلاً جز انتظار، کاری از دستمان برنمی‌آید و بهتر است اجازه دهیم زمان، ابهام را از مسیرِ مه‌آلود مجموعه Silent Hill بِزُداید.

منبع: GamingBolt

DARKSIRENمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Haj_HosseinRubyKratosAlan WakeQUIGGZYSepehrRoyalknightpedroographyArtin_GamearAtomic Soldierحسین غزالیmeysamb.Spider-Man🤘Mohsenj74Black SwordsmanPS1 HAGRIDخستهmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید