امبر و وید در کلیپ جدید Elemental شهر را رنگی می‌کنند

مینو فرجی
۷ خرداد ۱۴۰۲ - 09:29

هرچه به اکران انیمیشن بعدی پیکسار نزدیک می‌شویم باید منتظر تابستان رنگارنگی باشیم.

استودیو پیکسار ویدیو جدیدی از انیمیشن Elemental منتشر کرده که دو شخصیت اصلی فیلم را نشان می‌دهد که به یکدیگر می‌گویند با بدن‌های منحصر به فردشان قادرند چه کارهایی انجام دهند. امبر لومن از آتش ساخته شده درحالیکه وید ریپل کاملا از آب است و این یعنی تضاد مطلق بین این دو موجود.


در این کلیپ می‌بینیم که وید از سبز شدن امبر وقتی روی زمرد قدم می‌گذارد، شگفت‌زده می‌شود. امبر که تحت تاثیر صورت متعجب دوستش قرار گرفته روی زمردها راه رفته و به وید نشان می‌دهد چگونه می‌تواند به ترکیبی از رنگ‌های مختلف تبدیل شود. وید نیز دوست دارد کارهایی که می‌کند را به امبر نشان دهد. او با پاهایش و بدون تخته روی دریاچه موج‌سواری می‌کند و در همین حال آب را در افق پخش کرده و رنگین کمان درست می‌کند. امبر از این کار او شگفت‌زده شده و هردو می‌فهمند چقدر با هم تفاهم دارند.


پلات فیلم روی رابطه این دو شخصیت متمرکز است که هرچه می‌گذرد صمیمی‌تر می‌شوند. وید و امبر با شناخت بیشتر یکدیگر به تفاوت‌های بیشتری می‌رسند. باید دید چقدر این دوستی نامتعارف پیش می‌رود.


یکسال بعد از انیمیشن Lightyear، پیکسار تصمیم گرفته عناصر را ترکیب کند و نتیجه آن فیلم رنگارنگی شده است. انیمیشن Elemental نشان می‌دهد چگونه عشق جایی که فکرش را نمی‌کنید به سراغتان می‌آید.


شما عزیزان می‌توانید این ویدیو را از قسمت زیر مشاهده کنید:

منبع: کولایدر

shh(Lee everett)Copy NinjaMISTER XانسانهیچPop_StarSv_69پیر مغانmh.pHamedmeysambMADAO卂爪丨尺乙卂尺乇丨Abolfazl

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید