بخش داستانی Phantom Blade 0 حدود ۴۰ ساعت محتوا دارد

امیرحسین رنجبر
۶ خرداد ۱۴۰۲ - 16:05

بازی Phantom Blade Zero در رویداد اخیر پلی استیشن توجهات زیادی به سمت خود جلب کرد. بازی جدید استودیو S-GAME امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

در نمایش گیم‌پلی بازی، ما شاهد نبردهای خشن و سریع، دشمنان غول پیکر و محیطی باشکوه بودیم. همچنین یک پیشگوئی را شنیدیم که نویدبخش اتفاقات بزرگی در آینده بود. حالا S-GAME در یک پرسش و پاسخ در مورد Phantom Blade Zero، چندین موضوع جالب را مشخص کرده است و جزئیات جدیدی را از این عنوان نیمه جهان باز ارائه می‌کند.

استودیو S-GAME تایید کرد که داستان اصلی Phantom Blade Zero بین ۳۰ تا ۴۰ ساعت طول می‌کشد تا به طور کامل تجربه شود. اگر بخواهیم مقایسه کنیم، می‌توان از Elden Ring مثال زد که اتمام داستان اصلی آن حدود ۵۰ ساعت به طول می‌انجامد. با این حال، ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا S-GAME تایید کرده است که «چند ماموریت جانبی» و همچنین «محتویات پایانی فراوانی» در بازی وجود خواهد داشت که شامل دانجن‌های چند نفره (چند نفره!) و برخی ماموریت‌های روگ‌لایک می‌شود.

استودیو S-GAME همچنین به برخی نگرانی‌هایی که پس از انتشار تریلر معرفی بازی به وجود آمد، پاسخ داد. این شرکت بیان کرد که سکانس‌های رزمی نشان داده شده در تریلر، in-engine هستند و از زوایای سینمایی بیشتری نسبت به آنچه در بازی نهایی موجود است، استفاده کرده‌اند. زمانی که Phantom Blade Zero منتشر شود، پایدارتر خواهد بود و میدان دید بهتری برای جلوگیری از سرگیجه ارائه می‌دهد.

مانند دیگر بازی‌های هم رده خود، Phantom Blade Zero دارای یک محیط نیمه باز جهان است که نیاز به پیمودن مسافت‌های زیاد را نفی می‌کند و در عین حال، رویکردی غیرخطی را به بازیکن ارائه می‌دهد. طبق گزارش‌ها، کار روی Phantom Blade Zero از سال ۲۰۱۷ شروع شد، اما روند اصلی توسعه بازی از سال ۲۰۲۲ آغاز گردید؛ در شرایطی تنها سه نفر روی آن کار می‌کردند. انتظار می‌رود که تیم سازنده در حال گسترش باشد، اما نه به قدری که بتوان تاریخ انتشار بازی را با اطمینان پیش‌بینی کرد.

استودیو S-GAME اعلام کرد که Phantom Blade Zero یک عنوان مولتی پلتفرم خواهد بود، اما هیچ اطلاعاتی درباره زمان عرضه آن وجود ندارد.

Stanley KubrickAMIR WAZOWSKIHitmanققنوس آسمانKDARKSIRENبهزاد سالمیHamedHahaKurosانسانCatalystVenomVAHID.Bهادی صفائیvahid gamerOmid_FshPARASITE EVE 2Kratosکاربر شماره 85more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید