بازسازی KOTOR همچنان در دست ساخت قرار داد

امیرحسین رنجبر
۶ خرداد ۱۴۰۲ - 15:52

شایعات و بحث‌های پشت بازسازی KOTOR ما را یاد شایعات ساخت Half-life 3 می‌اندازد. مدت‌هاست که از این عنوان خبری نیست و خیلی‌ها به انتشار آن امیدی ندارند.

برای سال‌ها، شایعات و صحبت‌هایی مبنی بر معرفی این بازی وجود داشت، اما با گذشت زمان، احتمال وقوع آن کمتر و کمتر شد. با این حال، این بازی سرانجام در رویداد دو سال پیش سونی معرفی شد. با وجود این واقعیت، گزارش اخیر امبریسر گروپ (Embracer Group) نشان می‌دهد که بازسازی KOTOR هنوز در حال توسعه است، حتی اگر شرکت چیزی برای گفتن در مورد آن نداشته باشد.

همین چند روز پیش بود که مدیر عامل امبریسر از پرسش در خصوص بازسازی KOTOR غافلگیر شد و مطلقا هیچ چیزی را در پاسخ به این ابهام ارائه نکرد. دو ماه دیگر، بیستمین سالگرد Star Wars: Knights of the Old Republic است. آیا این سالگرد می‌تواند بهترین تاریخ ممکن برای رونمایی از این پروژه مورد انتظار باشد؟

در گزارش پایان سال امبریسر گروپ، بخشی وجود داشت که تمام بازی‌های منتشر شده و در حال توسعه را «از ۲۴ می ۲۰۲۳» نشان می‌داد. این بخش شامل بازی‌هایی مانند Tomb Raider (ریبوت مجدد)، Warhammaer 40,000: Space Marine II ،Remnant 2 ،Ride 5 و البته Star Wars: Knights of the Old Republic: Remake بود.

گفته شد که این محصول در حال توسعه، برای پلتفرم‌های PC و پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود و توسعه آن توسط یک استودیوی داخلی انجام خواهد شد، این تنها چیزی بود که از این گزارش به دست آمد. اگر علاقه‌مند به بررسی گزارش امبریسر گروپ هستید، توصیه می کنیم حتما این کار را انجام دهید. این گزارش به جز توضیحاتی در مورد نسخه بازسازی شده KOTOR، اطلاعاتی در مورد عملکرد امبریسر و همه شرکت‌های تابعه آن ارائه می‌دهد و در مورد وضعیت بازارهای مختلف بازی در سراسر جهان صحبت می‌کند. خواندن آن خالی از لطف نیست.

DARKSIRENNemesisvahid gamerOmid_FshKratosAmir :))AshHitmanA.mPop_StarEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)meysambDark FantasyParhamهیچ🤘Mohsenj74S Ghost of Sparta卂爪丨尺乙卂尺乇丨Soulمحمدامین حیدریmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید