اعتصاب نویسندگان سبب تاخیر در پروسه تولید Blade Runner 2099 شده است

ایلیا عسگری
۶ خرداد ۱۴۰۲ - 18:00

اعتصاب نویسندگان هالیوود باعث شده تا پروسه تولید سریال پرهزینه و مورد انتظار Blade Runner 2099 از کمپانی آمازون با تاخیر مواجه شود.

اعتصاب نویسندگان و فیلم‌نامه‌نویسان هالیوودی همچنان با قدرت ادامه داشته و آن‌ها تحت هیچ شرایطی نسبت به خواسته‌های خود عقب نخواهند کشید. موضوعی که باعث شده تا پروسه تولید یکی دیگر از پروژه‌های پرهزینه و بزرگ هالیوود یعنی سریال Blade Runner 2099 (بلید رانر ۲۰۹۹) که توسط کمپانی آمازون ساخته می‌شد نیز با تاخیر مواجه شده و به سال ۲۰۲۴ میلادی موکول گردد.

در حالی که کمپانی آمازون و عوامل تولید سریال Blade Runner 2099 در نظر داشتند تا پروسه تولید آن را در ایرلند شمالی آغاز نمایند اما اعتصاب گسترده نویسندگان منجر به توقف سریع مراحل تولید شده و تهیه‌کنندگان این مجموعه بعید می‌دانند که تا بهار سال ۲۰۲۴ میلادی تولید این پروژه آغاز شود.

فیلم‌های Blade Runner و Blade Runner 2049 که به ترتیب در سال‌های ۱۹۸۲ و ۲۰۱۷ میلادی اکران شده‌اند، با وجود به تصویر کشیدن دنیای سایبرپانکی بسیار جذاب و تاثیرگذار اما فروش چندانی را در گیشه تجربه نکرده و این مسئله باعث شد تا دنباله آن به صورت یک سریال در مدیوم تلویزیون ساخته شود. سریالی که بنا به گزارشات منتشر شده، با هزینه‌ای سرسام‌آور توسط کمپانی آمازون تهیه شده و ادامه دهنده مسیر ریدلی اسکات و دنی ویلنوو خواهد بود.

باید صبر کرد و دید که اعتصاب نویسندگان تا چه زمانی ادامه یافته و کمپانی‌های فیلم‌سازی چه واکنشی به خواسته‌های آن‌ها نشان خواهند داد.

منبع: کولایدر

پین هدshDARKSIRENvahid gamerArtin_Gamearmeysambهیچشیر فرهاد

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید