مارک همیل خواهان انتخاب بازیگر دیگری برای نقش لوک اسکای‌واکر است

علی محمدپناه
۶ خرداد ۱۴۰۲ - 13:02
مارک همیل

مارک همیل می‌خواهد تا در فیلم‌های جنگ ستارگان از بازیگر دیگری برای ایفای نقش لوک اسکای‌واکر استفاده شود.

در چند سال اخیر، استفاده از فناوری کاهش سن برای برخی از کاراکترها و بازیگران خاص بسیار رواج پیدا کرده و هیچ فرنچایزی همانند فرنچایز بسیار محبوب و بزرگ جنگ ستارگان (Star Wars) از این فناوری بیشتر استفاده نکرده است. حالا ستاره برجسته این فرنچایز یعنی مارک همیل بر این باور است که باید استفاده از این فناوری کمتر شود.

مارک همیل که نقش لوک اسکای‌واکر را در ۶ فیلم از ۹ فیلم اصلی جنگ ستارگان بازی کرده و در قسمت‌هایی از سریال مندلورین (The Mandalorian) و کتاب بوبا فت (The Book of Boba Fett) حضور داشته، در مصاحبه خودش درباره حضورش در نقش لوک اسکای‌واکر صحبت کرده است.

با اینکه مارک همیل در فیلم‌های جنگ ستارگان در ظاهر خودش حضور داشته و حتی ممکن است در فیلم‌های آینده این فرنچایز با بازی دیزی ریدلی نیز حضور داشته باشد، اما آخرین حضور او با استفاده از فناوری دیپ‌‎فیک بوده که در آن، از چهره جوان وی روی صورت یک بازیگر دیگر استفاده شده تا بتوانند شخصیت لوک اسکای‌واکر جوان را به تصویر بکشند.

مارک همیل پس از موافقت برای حضور در سریال «مندلورین»، متوجه شد که آن‌ها قصد دارند تا از بازیگر بدلکار و تکنولوژی برای به تصویر کشیدن شخصیت لوک اسکای‌واکر استفاده کنند و همین نیز اندکی او را نگران کرد. با اینکه به تصویر کشیده شدن این شخصیت مطمئنا برای برخی از طرفداران و سران دیزنی بسیار جذاب و سودآور است اما مارک همیل این طور فکر نمی‌کند. او گفته:

دیدن خودم به این صورت واقعا عجیب بود. برخی از افراد می‌گویند که حالا می‌توان دوباره داستان‌هایی از لوک اسکای‌واکر جوان را بازگو کرد. اما من این طور فکر نمی‌کنم. اولا اینکه نیازی به بازگو کردن این داستان‌ها نیست و ثانیا اگر آن‌ها می‌خواهد این داستان‌ها را به تصویر بکشند، بهتر است یک بازیگر خوب و با سن مناسب انتخاب کنند.

منبع: کولایدر

DARKSIRENCameraManPop_Starهیچ🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉یوهانlul-bookKratosessi007UNCLE ARTHURJohnny joestarv-alkalinemeysambTES fanKratosAmir :))Lonesome guyBrainiac

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید