Ubisoft : با ماموریت های فرعی Assassin’s Creed 4 تا مدت ها سرگرم خواهید شد

۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹

یکی از بزرگ ترین انتقادات وارده به Assassin’s Creed III ماموریت های فرعی بازی می بود که در دراز مدت باعث خستگی بازیکنان می شد. اما حال Ubisoft در قسمت چهارم می خواهد جبران مافات کند. چرا که بر طبق اعلام این ناشر ماموریت های فرعی Assassin’s Creed 4 به قدری متنوع هستند که هرگز به مانند این را احساس نکرده اید وشما به هیچ وجه دچار احساس خستگی از این بخش نخواهید شد .

Jean Guesdon کارگردان خلاق Assassin’s Creed IV: Black Flag در این مورد اظهار داشته است :

ما یک جزایر کارائیب بزرگ و جهان آزاد را در بازی داریم که پر از فعالیت ها و ماموریت های فرعی می باشد. ما کشتی های غرق شده را برای کشف کردن ،  غارهای قاچاقچیانی که می توانید به درون آن نفوذ کنید ، محافظت از کشتی های هم پیمان با گروه شما ، بر هم زدن مسیرهای تجاری ، شکار حیوانات ، پیدا کردن کلکسیون های بازی و بسیاری از ماموریت های فرعی دیگر را در بازی داریم.

نکته کلیدی اینجاست که تمامی این فعالیت ها را در چارچوب یک بازی جهان آزاد حس خواهید کرد و شما هرگز احساس نخواهید کرد که انجام دادن هر کدام از فعالیت ها و مامویت های فرعی بیهوده می باشند. همه ی این مامورت ها در حال حاضر به دلایل خاصی در بازی هستند و تکمیل همه ی آن ها نیز سرگرم کننده می باشد. شما با تکمیل این ماموریت های فرعی تبدیل به یک دزد دریایی قوی تر و قاتل بهتری خواهید شد.

Guesdon همچنین در مورد سیستم مبارزات بازی نیز اعلام کرده است :

 نحوه ی مبارزه ها در قسمت چهارم بسیار شبیه به مبارزات Assassin’s Creed 3 می باشد. اما با محتویات اضافه ای که به این بخش اضافه شده شما سطح کاملا جدیدی از مبارزات را حس خواهید کرد. مثلا با استفاده از تپانچه ی چند منظوره ای که دارید قادر خواهید بود که در اواسط مبارزه به هر دشمنی شلیک بکنید و ترکیبی جالب از مبارزات با اسلحه و شمشیر را به وجود آورید. به طوری که چنین چیزی یک بعد کاملا جدید را به شما در شرایط مبارزات نزدیک خواهد داد. هدف گیری آزاد با اسلحه نیز شما را قادر می سازد که قبل از این که حتی مبارزه با دشمنان را شروع کنید بتوانید چند نفر از آن ها را از بین ببرید و چنین چیزی همچنین کمک بسیاری به شما در مبارزات می کند.

Assassin’s Creed 4: Black Flag در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ ( ۷ ابان ۱۳۹۲ ) برای ps4 / xbox one/ PC / X360 / PS3 / Wii U منتشر خواهد شد و حال شما باید در سال 1715 و در ماجراجوی های خودتان در نقش Edward Kenway در بیش از ۵۰ مکان منحصر به فرد در بازی و از کینگستون تا ناسائو و در متنوع ترین جهان Assassin’s Creed که زندگی دزدان دریایی را به تصویر خواهد کشاند جلوی نابودی دزدان دریایی را به وسیله ی تمپلارها بگیرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید