خبر مهم : فروش دیجیتالی بازی ایرانی “شبان” آغاز شد

۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۱

این روزها شاهد این هستین که برخی بازیهای ایرانی راه عرضه ی خود را مقداری هموار کرده اند و از طریق شبکه های پخش دیجیتالی،از قید و بندهای دشوار عرضه ی فیزیکی فرار میکنند.بازی ایرانی “شبان” ساخته ی استودیو پویا توسعه آرتیمن (پتا گیمز)که بین گیمرهای ایرانی نیز به سبب موفقیت های زیاد خود در ایران و مخصوصا مجامع بین المللی معروف است، فروشش را به صورت اینترنتی آغاز کرده است.

شاید برایتان جالب باشد بدانید بازی ایرانی “شبان” ابتدا در خارج از کشور توسط ناشر مطرح Big Fish Games در سراسر دنیا منتشر شد و در سایت های Yahoo Games,MSN Games و حتی POGO که متعلق به EA است به ده زبان زنده ی دنیا منتشر و به فروش رسید.

شبان یک عنوان ماجراجویی دو بعدی با 4.5 ساعت گیم پلی مفید است و بیش از 20 مکانیزم گیم پلی در این بازی طراحی شده است.

شبان همچنین برنده ی 6 جایزه  از جمله عنوان بهترین بازی سال از دومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران و سایر جشنواره ها است.

شبان از سوی بزرگترین و معتبرترین وب سایت های نقد و بررسی بازی های مستقل بازبینی شده و نقد های بسیار عالی از این عنوان فاخر ایرانی شاهد هستیم که میتوانید از طریق وبگاه رسمی این استودیو آنها را مشاهده کنید.

نقد و بررسی بازی شبان در وب سایت Adventure Classic Gaming

اگر مایل به خریداری این محصول هستید میتوانید از طریق فروشگاه دیجیتالی GameUp این بازی فاخر ایرانی را خریداری کنید وحمایت خود را از این محصول و بازی سازان ایرانی نشان دهید.به زودی این بازی در استان های تهران و البرز به صورت فیزیکی نیز عرضه خواهد شد.

==========================

خرید بازی ایرانی شبان

==========================

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید