گیفت کارت
گیفت کارت

Ubisoft:بازی Assassin’s Creed IV همانند کره ی بادام زمینی و شکلات می باشد!

۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۲

نویسنده ی ارشد بازی Assassin’s Creed IV ، آقای Darby McDevitt طی صحبت هایی که انجام داده است به گیمر ها این اطمینان را داده است که اگرچه ترکیب کردن دزدان دریایی با Assassin’s Creed عجیب و غریب به نظر برسد ، اما در حقیقت ترکیب هر دوی این ها همانند ترکیب کردن شکلات و کره بادام زمینی است.

McDevitt درمصاحبه ی امروز خود با گیم اسپات گفته است:

هرکسی که در مورد این ترکیب کردن سوالی داشته است ، در واقع همان مسئله ی شکلات و بادام زمینی را بیان کرده است. بدین صورت که وقتی شما آن ها روی هم قرار می دهید با خود می گویید:”اگرچه در ابتدا کمی عجیب به نظر می رسید ولی درست است.

McDevitt توضیح داد که Ubisoft تحقیقات زیادی را در مورد زندگی و معیشت دزدان دریایی انجام داده است تا از داستان ارائه شده در Black Flag ریشه در واقعیت پیدا کند.

او درباره ی این موضوع می گوید:

این سوالی است که خیلی ها از ما می پرسند: شما اساسین ها را با دزدان دریایی ترکیب کردید؟ و یکی از مواردی که ما در تحقیقات خود به آن پی بردیم ، این است که اگرچه دزدان دریایی به دلیل حمله کردن به کشتی ها شناخته شده هستند ولی آن ها به اهداف زمینی هم حمله می کردند.

این نویسنده افزود که Ubisoft حتی نویسنده ی کتاب The Republic of Pirates ، آقای Colin Woodard را به عنوان یک محقق تاریخی برای کمک به این کمپانی به خدمت گرفته است تا از کارهای دزدان دریایی باخبر شوند. اگرچه کتاب Woodard پر از داستان های جالب است ولی McDevitt توضیح داد که برخی موادر درمورد Black Flag اشاره نشده است.

McDevitt افزودند:

کتاب ایشان(Colin Woodard)  در مورد لنگر انداختن کشتی ها دزدان دریایی و مخفیانه راه رفتن آن ها در جزایر و محاصره کردن کشتی نیروی دریایی ، صحبت های زیادی را انجام داده است . حتی جایی که آن ها همه ی لباس های خورد در می آورند و برهنه حمله می کردند ، داستان بسیار جذابی است. زیرا هدف تمامی این مردان خشن و برهنه فقط ترساندن مردم بود تا آن ها را به سمت جنگل روانه کنند.

ایشان در پایان افزودند که  هیچ حمله ای توسط افراد برهنه در بازی وجود ندارد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان بازی Assassin’s Creed IV و همچنین زندگی حقیقی دزدان دریایی ، مصاحبه ای که آقای Colin Woodard با سایت gameinformer انجام داده است را در زیر مشاهده نمایید:

قسمت اول مصاحبه

قسمت دوم مصاحبه

در پایان لازم یاد آوری است که بازی Assassin’s Creed IV:Black Flag در تاریخ 29 اکتبر برای  Xbox , PS3 , Wii U منتشر خواهد شد. نسخه ی PS4 و Xbox One بازی هم زمان با عرضه کنسول های مذکور منتشر می شوند. اما نسخه ی PC کمی بعد تر از عرضه ی نسخه های کنسولی همین نسل منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید