هیچ راهی وجود ندارد که Remedy کاری را بدون Microsoft انجام دهد

۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۷

مستقل بودن خیلی خوب است ، اما CEO استودیوی Remedy ، آقای Matias Myllyrinne اصرار دارد پروژه ای مانند Quantum Break نمی تواند بدون پشتیبانی شرکتی بزرگی مانند Microsoft محافظت شود.

مدیر اجرایی Remedy می گوید که بازی Quantum Break یک عنوان انحصاری Xbox One می باشد ؛ بازی که منفعت دو طرفه ای دارد.

آقای Myllyrinne در مصاحبه ای با GamesIndustry می گوید:

این یک حرکت استراتژیک برای آن ها و همین طور برای ما است. این بازی است که ما ایده های دیوانه واری را برای آن در نظر گرفته ایم ، اما ما نیاز به عقب نشینی داریم و به کمپانی بزرگ و قدرتمندی مانند Microsoft اجازه می دهیم تا کاملا آن را مشاهده کند. هیچ راهی وجود ندارد که ما ریسک انجام این کار را به تنهایی بر عهده بگیریم. ماعلاقه و اشتیاق به انجام این کار را داریم ولی هیچ راهی برای عملی شدن آن وجود ندارد.

ایشان افزودند:

منافع ما به خوبی تامین می شود. ما  با ارائه ی یک بازی منحصر به فرد بر روی پلتفرمشان به همراه یک پیچیدگی منحصر به فرد ، یک هدف استراتژیک را برای آن ها (Microsoft) ایجاد کرده ایم. و این کار به ما این اجازه را می دهد که شور وشوق خلاقانه ای را که تیم سازنده برای ساخت پروژه ای مثل این بازی احتیاج دارند را درک کنند.

با وجود مشارکت Microsoft ، آقای Myllyrinne اذعان می کند که حالت اپیزودیک در Quantum Break ناشی از یک شرط بندی اتفاقی بوده است.

این در این باره می گوید:

شما باید ریسک را بپذیرید ، ما باید ریسک را بپذیریم. انجام کار ها به صورتی که قبلا آن را انجام می دادید ، رکود و مرگ را به دنبال دارد. ما واقعا تمرکز خود را بر روی یاد گیری سریع مسائل جدید می گذاریم. ما کار های زیادی را بر روی IOS انجام داده ایم و در مورد آن صحبت نکرده ایم. بنابراین ما با تجربه ی این موضوع مسئله ی جدیدی را یاد گرفتیم.

صنعت بازی سازی به سمت تغییرات فوق العاده ای پیش می رود. ریسک ها بزرگ و بزرگ تر می شود. ما باید نسبت به انتخاب هایی که می کنیم مسئولیت پذیر باشیم. برای ما بهتراست که کار های آرزومندانه ای را انجام دهیم و به معرض نمایش قرار دهیم. زندگی بسیار کوتاه است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید