فروش ۲ میلیون نسخه‌ای Sifu در سراسر جهان

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲

کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) در بیانیه‌ای اعلام نمود که عناوین Scorn و Sifu در سال اول عرضه خود ۵۰ میلیون دلار سود به دست آورده‌اند.

شرکت کپلر اینتراکتیو که وظیفه انتشار عنوان Sifu ساخته‌‎ی استودیوی اسلوکلپ (Sloclap) و Scorn ساخته‌ی استودیوی اب سافتور (Ebb Software) را برعهده داشته است در بیانیه‌ای اعلام کرد که عناوین یاد شده در سال اول عرضه خود موفق به کسب بیش از ۵۰ میلیون دلار سود شده‌اند. این دو بازی آمار فروش فوق العاده‌ای در زمان عرضه خود تجربه کرده‌اند؛ خصوصا عنوان Sifu که پیش از عرضه رسمی برای ایکس باکس و استیم موفق به فروش بیش از ۲ میلیون نسخه در سراسر جهان شده است.

شرکت کپلر در ادامه نیز به معرفی برخی از شرکای تجاری خود در سال ۲۰۲۳ نمود که شامل سرمایه گذاری در استودیوی سنگاپوری سازنده عنوان Cat Quest یعنی The Gentlebro خواهد بود. کپلر با استودیوی مذکور ضمن فراهم کردن «متخصصان توسعه بازی‌های موبایل» در ساخت بازی‌های آینده شریک خواهد بود. همکاری در عرضه جهانی عنوان ادونچر داستان محور استودیوی فرانسوی سندفال (Sandfall) نیز از دیگر برنامه‌های آینده کپلر خواهد بود.

همراه با عرضه عنوان Sifu برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی از طریق استیم، به روزرسانی جدیدی نیز تحت عنوان Arenas به بازی اضافه خواهد شد که شامل ۵ حالت جدید، ۹ مکان و ۴۵ چالش خواهد بود که چیزی در حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی جدید به بازی اضافه خواهد کرد.

عنوان Sifu در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی از طریق اپیک در دسترس قرار دارد، همچنین نسخه ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی از طریق استیم نیز در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۲۳ (۸ فروردین ۱۴۰۲) در دسترس علاقه‌مندان خواهد گرفت.

meysambDARKSIRENmohammad reza gamerParhamR̷e̷z̷a̷Doomshakalakaگیمری عادیDenuvo Hater..EmptyRoyalknight🤘Mohsenj74امیر حسینmatinesfvafadarSkyrim : The Elder Scrolls VAmirAbbas Kabyryred-eyed Banished KnightKratosAbolfazlNima Shamsmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید