شایعه: DLC داستانی Separate Ways به‌صورت پولی و تا آخر سال برای Resident Evil 4 Remake منتشر می‌شود

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶

شایعات اخیر از انتشار بسته‌ی الحاقی Separate Ways برای Resident Evil 4 Remake به‌صورت پولی و تا پایان سال جاری خبر می‌دهند.

داسک گولم (Dusk Golem)، یکی از منابع داخلی و شناخته‌شده‌ی عناوین ژانر وحشت در صنعت بازی‌های ویدیویی است. وی که گزارش‌هایش درباره‌ی در دست ساخت بودن نسخه‌های مختلف فرنچایزهای Silent Hill و Resident Evil بارها و بارها درست از آب درآمده، به‌تازگی اعلام کرده است که بسته‌ی الحاقی Separate Ways تا پایان سال میلادی جاری برای بازی Resident Evil 4 Remake منتشر خواهد شد.

وی با انتشار توییتی در صفحه‌ی اجتماعی خود نوشت:

این بسیار ساده است؛ بسته‌های الحاقی جدیدی برای Resident Evil 4 Remake منتشر خواهند شد که شامل به‌روزرسانی رایگان هدست واقعیت مجازی PS VR 2 و بخش Mercenaries می‌شوند و علاوه‌بر این‌ها، DLC پولی قسمت Separate Ways که اکنون بیش از نسخه‌ی اصلی سال ۲۰۰۵ گسترش یافته است نیز احتمالاً در اواخر سال جاری آماده‌ی عرضه خواهد شد.

نام Separate Ways برای بازی‌بازانی که کمی قدیمی‌تر هستند بسیار آشناست؛ حالتی که پس از اتمام بخش داستانی اصلی Resident Evil 4 2005 به‌عنوان پاداش باز می‌شد و بازی‌بازان را در نقش ایدا وانگ (Ada Wong) قرار می‌داد. Separate Ways شامل حرکات و اسلحه‌های جدیدی می‌شد و حتی با اتمام آن، اسلحه‌ی معروف Chicago Typewriter را نیز برای بخش اصلی بازی، آزاد می‌کرد.

Resident Evil 4 Remake در تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در صورت تمایل، می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

منبع: Gamingbolt

DARKSIRENBlack SwordsmanBehzaadDanteAlirezaوایکینگ کپنهاگℝ𝕖𝕫𝕒KratosmeysambKratosAmirchred-eyed Banished KnightMincraftAbbas🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉soosmarEAGAMERNima ShamsaliYoung boymore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید