بلیزارد: مشکل انتظار طولانی برای ورود به بازی در بتای Diablo 4 رفع می‌شود

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) اعلام کرد که از مشکل انتظار طولانی بازیکنان برای آغاز بازی در بتای Diablo 4 آگاه است و تلاش می‌کند آن را رفع نماید.

این بتا انتهای هفته‌ی پیشین در دسترس پیش‌خریدکنندگان قرار گرفت و انتهای این هفته برای عموم آزاد خواهد بود. برخی بازیکنان البته، مجبور شده‌اند چندین ساعت را در صف انتظار آغاز بازی بمانند. بعضی دیگر نیز مدعی شده‌اند که حتی پس از ورود به بازی با کرش مواجه می‌شوند، نمی‌توانند با دوستانشان گروه تشکیل دهند و تجربه‌شان مختل شده است.

مدیر جامعه‌ی هواداری Diablo می‌گوید که سازندگان به مشکل آگاهی دارند و از صبر بازیکنان سپاس‌گزارند. آدام فلچر (Adam Fletcher) در فروم بلیزارد نوشته‌ای به شرح زیر منتشر کرده است:

گروه سازنده در حال حل مشکلاتی است که باعث می‌شود اتصال بازیکنان به سرورها قطع شود. در حال حاضر و تا زمانی که راه حل نهایی مشکل قطع اتصال را بیابیم، شمار بازیکنانی که به بازی وارد می‌شوند را مدیریت می‌کنیم. انتهای هفته‌ی جاری را صرف حل این مشکلات می‌کنیم. هنگامی که این کار انجام شود، قادر خواهیم بود که شمار بازیکنانی که به بازی وارد می‌شوند را افزایش دهیم و مدت انتظار را بسیار کوتاه کنیم.

آدام فلچر

فلچر سپس فهرستی از ایرادهایی که بلیزارد به زودی رفع خواهد کرد را منتشر نمود که در ادامه مشاهده‌شان می‌کنید:

  • برخی مواقع که بازیکنان در بازی هستند، نمی‌توانند با بازیکنان دیگر گروه تشکیل دهند.
  • بازیکنانی که از بازی بیرون می‌افتند، خطایی مبنی بر آن دریافت می‌کنند که عضو گروهی نیستند.
  • انتقال مکان ناگهانی بازیکنان (rubberbanding) در بازی هنگام ورود به مناطق مختلف اتفاق می‌افتد.
  • افزایش مصرف رم و کارت گرافیک در برخی سیستم‌ها رخ می‌دهد.

بتای Diablo 4 از ۱۷ تا ۱۹ مارس (۲۶ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱) برای پیش‌خریدکنندگان و از ۲۴ تا ۲۶ مارس (۴ تا ۶ فروردین ۱۴۰۱) برای عموم در دسترس است. تجربه‌ی بتا محدودیت ساعتی ندارد، بازیکنان می‌توانند تا سطح ۲۵ پیش‌روی کنند و تقریباً بخش نخست بازی را به اتمام برسانند.

وایکینگ کپنهاگParhammeysambققنوس آسمانAshen undead the bearerGG.WP.EZ.WINamir_hasanpoorامیر حسین

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید