دنباله فیلم Fall ساخته می‌شود

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
فیلم Fall

به دنبال موفقیت فیلم Fall حالا توسعه دنباله‌ای برای این فیلم مهیج و دلهره‌آور در دستور کار سرویس آنلاین نتفلیکس قرار گرفته است.

فیلم سقوط (Fall) محصول سال ۲۰۲۲ میلادی به شمار می‌رود که سال گذشته در سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شد و توانست به سرعت در بین مخاطبان به شهرت برسد و بیننده‌های بسیار زیادی را به سمت خودش بکشاند.

این فیلم با داستان مهیج و دلهره‌آور خودش که در عین حال ساده بود، توانست لحظات خوفناک و پر از تنشی را برای بیننده‌ها رقم بزند. حالا سرویس آنلاین نتفلیکس به دنبال آن است تا دنباله‌ای برای این اثر سینمایی بسازد.

کمپانی تولیدکننده Tea Shop Productions و همچنین کارگردان فیلم اول یعنی اسکات مان در حال مذاکره و صحبت درباره ایده‌های مختلف برای فیلم «سقوط ۲» هستند،‌ فیلمی که بار دیگر بیننده‌ها را با داستان مهیج دیگری در ارتفاع به وجد خواهد آورد و لرزه به اندام آن‌ها خواهد انداخت.

در فیلم اول «سقوط» که در ماه اوت سال گذشته پخش شد، داستان دو دوست با بازی گریس کارولین کری و ویرجینیا گاردنر روایت شد که تصمیم می‌گیرند به بالای یک برج مخابراتی متروکه و خراب به ارتفاع ۲۰۰۰ فوتی بروند ولی در بالای آنجا به دام می‌افتند.

این فیلم مستقل با بودجه ۵ میلیون دلاری ساخته شده و در اکران خودش در گیشه نیز به فروش ۲۲ میلیون دلاری دست پیدا کرد و در عین حال، در سرویس آنلاین نتفلیکس به یکی از فیلم‌های پربازدید تبدیل شد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره فیلم «سقوط ۲» در دست نیست.

منبع: ددلاین

هیچMsadeq361meysambAhmad_TRMasterYoung boyShark GamerJoel MillerCirilla RiannonErfmedAlireza

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید