احتمالاً عناوین Marvel’s Spider-Man 2 و Wolverine از فناوری دیالوگ جدیدی استفاده خواهند کرد

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، به احتمال زیاد بازی‌های Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine از فناوری دیالوگ جدیدی بهره خواهند برد.

اخیراً و طی یک استریم زنده روی کانال رسمی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، آقای ایلان راسکین (Elan Ruskin)، برنامه‌نویس ارشد موتور بازی‌سازی این استودیو، اعلام کرده است که بازی بعدی اینسامنیاک گیمز از فناوری دیالوگ «بسیار جالبی» استفاده خواهد کرد.

البته وی به‌طور خاص به نام هیچ عنوانی اشاره نکرد اما با توجه به تایم‌لاین شلوغ این استودیو، بازی مورد نظر راسکین نمی‌تواند چیز جز Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine باشد. همچنین هیچ جزئیات بیشتری درباره‌ی چگونگی این تکنولوژی، سازِکار و نیز نحوه‌ی تاثیرگذاری آن در دسترس نیست اما با توجه به شایعات اخیر، احتمال می‌رود در ماه‌های آینده و طی رویداد بزرگ احتمالی شرکت سونی، شاهد نمایش این تکنولوژی در تریلرهایی از دو بازی یاد شده باشیم.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 هم‌اکنون برای انتشار به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد. اگرچه به جز تریلری کوتاه، نمایش خاصی از این بازی منتشر نشده است اما اینسامنیاک اطمینان دارد که این عنوان را تا پایان سال ۲۰۲۳ آماده و به بازار، عرضه‌خواهد کرد.

منبع: Twisted Voxel

خستهUNCLE ARTURDARKSIRENDota2Woundsوایکینگ کپنهاگThe.Last.DragonKianEnzeRubyBlack SwordsmanmeysambKratosAhmad_TRred-eyed Banished Knightققنوس آسمانNima Shamsgod of warDenuvo Hater™️Elliematinesfmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید