بازی Valheim به مدت ۶ ماه در انحصار ایکس باکس خواهد بود

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷

اطلاعات جدید ارائه شده نشان می‌دهد بازی Valheim که اخیراً بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان عرضه شده است، به مدت ۶ ماه در انحصار این کنسول‌ها خواهد بود و پس از آن برای کنسول‌های پلی استیشن منتشر خواهد شد.

طبق ایمیلی که مایکروسافت به مناسبت انتشار بازی Valheim بر روی ایکس باکس برای مشترکین سرویس گیم پس (Game Pass) ارسال کرد، ظاهراً این بازی به مدت ۶ ماه در انحصار کنسول‌های ایکس باکس خواهد بود که نشان می‌دهد پس از اتمام این مدت در دسترس کاربران پلی استیشن قرار خواهد گرفت. تصویر ایمیل مذکور در قسمت زیر قابل مشاهده است.

Valheim Xbox Time Exclusivity

بازی Valheim اثری در سبک بقا محسوب می‌شود که توسط استودیوی آیرن گیت (Iron Gate Studio) توسعه یافته و شرکت Coffee Stain وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده داشته است. اثر مذکور ابتدا در فوریه ۲۰۲۱ به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت. این بازی به سرعت به یکی از محبوب‌ترین عناوین استیم تبدیل شد و در طی چند هفته، ۵ میلیون نسخه از آن به فروش رفت. حدود چهار روز قبل، بازی اشاره شده برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و سرویس گیم پس منتشر گردید.

PayaCastnobodySkyrim : The Elder Scrolls VBehzaadParhamDenuvo Haterوایکینگ کپنهاگred-eyed Banished KnightBaBa WossJohnny joestarTop G ( تازه رها شده از بند )meysambRoyalknightلئوناردو داوینچیشرکABDVDDoctoR-LeoNAshen undead the bearerگکو پلنگیموز سخنگوmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید