ویدیو: سازندگان High on Life به محتوای جدید آن اشاره می‌کنند

امیرعلی قربان‌پور
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - 13:15

استودیوی اسکوانچ گیمز (Squanch Games) در صفحه‌ی توییتر بازی High on Life تیزری کوتاه منتشر کرده است که محتوای جدید آن با نام High on Knife را معرفی می‌کند.

این بازی که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۲ آذر ۱۴۰۱) منتشر شد و واکنش‌های متفاوتی را در مخطبان و منتقدین برانگیخت. یکی از پررنگ‌ترین عناصر بازی طنز موجود در آن است. رسانه‌های مختلف نظرات متفاوتی درباره‌ی این عنصر بازی داشتند. به هر صورت، کسب نمره‌ی ۶۹ در وبسایت متاکریتیک مانع آن نشد که این بازی در هفته‌ی انتشار خود به یکی از پرمخاطب‌ترین عناوین سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) تبدیل شود.

با وجود موفقیت بازی در گیم پس و عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف برای آن، پس از آنکه درگیری‌های رئیس اسکوانچ گیمز (Squanch Games) جاستین رویلند (Justin Roiland) در ابتدای ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۳ پیش آمد، خبری از محتوای داستانی بیش‌تر نشد. در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۶ دی ۱۴۰۱) رویلند از مقام خود استعفا داد. سپس، این استودیو اعلام کرد که پشتیبانی از High on Life همچنان ادامه خواهد داشت.

اکنون، به نظر می‌رسد که مسیر آینده‌ی این بازی تا حدودی مشخص شده است. امروز تریلری در صفحه‌ی توییتر این بازی منتشر شد که به محتوای جدید این بازی با نام High on Knife اشاره دارد که به زودی منتشر خواهد شد.

محتوای جدید High on Life در راه است… (به زودی)

هنوز مشخص نیست که این محتوا در قالب یک بسته‌ی گسترش‌دهنده منتشر خواهد شد یا خیر، اما برخی از هواداران زیر این توییت نظرات خود را اعلام کرده‌اند و علاوه بر اعلام امیدواری برای دریافت یک بسته‌ی گسترش‌دهنده، از ظرفیت بالای Knifey برای دیالوگ‌ها و داستان‌های بیش‌تر گفته‌اند.

بازی High on Life هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد.

Charlie ChaplinHunTeR007IrNnobodyاز پیروان bloodyblade.RedDARKSIRENMMYKINGmeysambCameraManKianEnzeKAshen undead the bearerDota2امی مارتینز ( تیت سابق )𝑆𝑖𝑙𝑘𝑆𝑜𝑛𝑔red-eyed Banished Knightامیر حسین™️ElliePorfosorShark Gamerققنوس آسمانmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید