تریلر انیمیشن Ruby Gillman, Teenage Kraken

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
انیمیشن Ruby Gillman Teenage Kraken

تریلری تازه برای انیمیشن Ruby Gillman, Teenage Kraken محصولی جدید از کمپانی دریم‌ورکس منتشر شده است.

کمپانی یونیورسال به تازگی تریلری را برای انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان (Ruby Gillman, Teenage Kraken) منتشر کرده است، انیمیشنی که جدیدترین اثر فانتزی و کمدی استودیو دریم‌ورکس به شمار می‌رود و داستانی درباره به بلوغ رسیدن را بازگو می‌کند.

این تریلر تازه منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، شخصیت اصلی داستان یعنی یک کراکن نوجوان را معرفی می‌کند که خودش را به عنوان یک انسان عادی مخفی کرده است. با این حال، با ورود یک دختر محبوب جدید که در حقیقت یک پری دریایی است، راز این دختر نوجوان در خطر افشا شدن قرار دارد. همین نیز باعث می‌شود تا او در ادامه قدرت‌های خودش را کشف کند و همچنین سرنوشتش به عنوان کراکنی از دودمانی سلطنتی را بیشتر بشناسد.

سکان کارگردانی انیمیشن «روبی گیلمن کراکن نوجوان» را نامزد جایزه اسکار کرک دیمیکو و فریان پرل در دست دارند. از جمله صداپیشه‌های حاضر در آن نیز می‌توان به لانا کوندور در نقش روبی، جین فوندا در نقش ملکه کراکن جنگجو، تونی کولت در نقش مادر روبی، جابوکی یانگ وایت، انی مورفی در نقش چلسیا، کولمن دومینگو در نقش پدر روبی، ای سم ریچاردسون در نقش عموی روبی و بلو چپمن در نقش برادر روبی اشاره کرد.

انیمیشن «روبی گیلمن کراکن نوجوان» قرار است در تاریخ ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۹ تیر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: comingsoon

ParhamParsameysambABDVDگکو پلنگی

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید